Skocz do zawartości
Forum

Mikroskopowa analiza żywej kropli krwi


Gość ida

Rekomendowane odpowiedzi

jest roznie, w sumie z zywej kropli krwi mozna przeprowadzic badanie, tak ze nie jest to jakies oszostwo, wazne czy ktos sie zna na tej procedurze bo czy to lekarz czy nie lekarz nauczyc sie pewnych technik mozna bezproblemowo, raczej na ile jest rzetelna taka osoba , i to tyczy sie rowniez lekarzy ,prawda jest ze takie badanie mozna przeprowadzic ale wiadomo , ze lekarze beda sie burzyc bo to zawsze chodzi o kase ,a to i jedni chca zarobic i drudzy Dla ciekawostki dodam , ze w wielu klinikach na swiecie wprowadza sie medycyne naturalna do konwencjonalnej i wyniki sa fantastyczne ale w Polsce to jeszcze daleka droga do takiej wspolpracy

Odnośnik do komentarza

to jescze raz ja, dodam ze grzyby jest dosc ciezko wykryc we krwi, wymagaja one dosc skomplikowanych badan, i to nawet jest je ciezko wykryc jesli znajduje sie sporo grzybow w organizmie , ale analize zywej kropli krwi mozna przeprowadzac w celu innych mniejskompliowanych badan

Odnośnik do komentarza
Gość szczesliwa mama5

Witam to znowu ja. Pół roku temu urodził mi się wnuczek. Śliczny zdrowy maluch, bardzo wyczekiwany i kochany. Babci oczko w głowie. Córka ma się dobrze. Oczywiście karmi małego. Wnusia przebadała pani która wyleczyła moją córkę z neuroboleriozy metodą żywej kropli krwi.Nikt mi nie powie że to oszustwo. Dzięki naszej kochanej pani cieszę się naszym szczęściem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość diagnosta123

Jestem diagnostą laboratoryjnym. Magistrem analityki medycznej. Mogłabym napisać referat na 100 stron dowodzący, że w kropli krwi z palca oglądanej bezpośrednio z użyciem mikroskopu świetlnego nie da się nic wywnioskować ani nawet nic zobaczyć poza krwinkami czerwonymi, które przysłonią cały obraz, ale szkoda mi na to czasu, bo jest to oczywiste. Nie będę opisywać całej złożonej metodyki badań laboratoryjnych, istnieje wiele pozycji literaturowych, które ją opisują. Pośmialiśmy się wszyscy z tych niedoborów, pasożytów, bakterii, grzybów i wirusów, które rzekomo obserwuje się bezpośrednio w kropelce krwi (w dodatku z użyciem zwykłego mikroskopu - ale jaja :D ), no ale czas spoważnieć, bo jak widzę, niektórzy serio w to wierzą. Badanie żywej kropli krwi jest OSZUSTWEM i to nie podlega żadnej wątpliwości. To kompletna bzdura. Wyciąganie kasy od naiwnych ludzi. Jeżeli wydaję Wam się za mało kompetentna by mi uwierzyć, to wierzcie tym szarlatanom, Wasza kasa i Wasze zdrowie. Mam tylko nadzieję, że nie dojdzie przez to do tragedii...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...