Interpretacja badań diagnostycznych

Mikroskopowa analiza żywej kropli krwi

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aninim

~Aninim

Co to jest badanie zywej kropli krwi??? To jest też i martwej ???? Jak ktoś faktycznie ma problemy ze zdrowiem i po wielu badaniach nie wiadomo co jest, to warto zrobić badanie genetyczne iGenesis. Poczytajcie o tym w internecie. Kopalnia wiedzy i to na podstawie waszego DNA. Było o tym w TVN przed świętami 2016.

~pik

~pik

Agnieszka Stańska

Stanowisko
Prezydium Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych
w sprawie wykonywania mikroskopowej oceny tzw. „
żywej kropli krwi”
Mikroskopowa ocena żywej kropli krwi nie jest procedurą
medyczną z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Samorząd zawodowy diagnostów laboratoryjnych stanowczo sprzeciwia się przeprowadzaniu oceny tzw. „żywej
kropli krwi” i stawianiu go na równi z medycznym badaniem laboratoryjnym, na podstawie którego ocenia się
stan kliniczny pacjenta. Ocena „żywej kropli
krwi” wykonywana jest przez osoby nieuprawnione i poza medycznym laboratorium diagnostycznym, dlatego jest poza obszarem kontroli Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych. Krajowa Rada Diagnostów Laboratoryjnych, wielokrotnie informowała Ministerstwo Zdrowia, Stacje Sanitarno – Epidemiologiczne oraz Prokuraturę o wprowadzaniu w błąd społeczeństwa polskiego poprzez ukazywanie oceny „żywej kropli krwi” jako procedury umożliwiającej ocenę stanu klinicznego
pacjenta. Ważna jest świadomość społeczeństwa, które wybiera, czy chce wiarygodnych laboratoryjnych badań diagnostycznych, czy usług „znachorskich”.
Z upoważnienia Prezydium KRDLDr Elżbieta Puacz Prezes KRDL

No proszę!! Nie byłam, nie skorzystałam, nie wiem nawet na czym to polega - ale wiem, że to naciąganie! Ciekawe, czy Pani też naciaga swojego pracodawcę na kasę, pracuje Pani za darmo? A mikroskop to pewno ręka szatana i ludzie co robią to badanie to półgłówki i nic nie wiedzą ??!! Pisze tak, bo wiem, bo byłam, bo jak nic dotychczas - pomogło, bo Pani która robi badanie ma ogromną wiedzę i nie naciąga, tylko swoją pracą, uczciwą, rzetelną - zarabia, jak każdy z nas. Świętoszki - wypowiadajcie się na tematy, które znacie i których dotknęliście, a nie obwołujcie wszystkich za sekciarzy

~szczęśliwa mama5

~szczęśliwa mama5

Witam. Dawno mnie tutaj nie było. Dużo się zmieniło i to na lepsze. Zostanę babcią. Bardzo się bałam jak organizm córki zareaguje na ciąże. Ginekolog powiedział, że jest dobrze. Wczoraj byłyśmy na kolejnym badaniu metodą żywej kropli krwi i wszystko jest ok. To zasługa naszej pani i jej metodom leczenia dzięki którym moja córka wyszła z tej okropnej choroby. Pozdrawiam

~zaciekawiona1

~zaciekawiona1

Witam, proszę Panią "szczęśliwa mama5" o podanie gdzie w Lublinie przyjmuje Pani Adamiak? czy jest to jakieś studio medycyny holistycznej czy prywatnie?

~szczesliwa mama5

~szczesliwa mama5

Pani Grażyna przyjmuje na Krakowskim Przedmieściu w Grocie Solnej tel.815328353. Pozdrawiam

~Analityk

~Analityk

Pasożyty we krwi? Cokolwiek poza rozmazem pod mikroskopem? Grzyby we krwi? Oszustwo.

~kikoil

~kikoil

~jerzy
polecam dr. Dorotę Pachnik (www.dorotapachnik.pl ) - od pół roku miałem bóle prawej nogi, nie pomogły leki ani fizjoterapia. Badanie krwi pod mikroskopem ujawniły zakwaszenie i niedotlenienie . Przepisane odrobaczenie (zioła ), odkwaszenie (soda oczyszczona ) i utlenienie (H2O2) - w sumie b.niskie koszty - po niecałym tygodniu terapii ból ustąpił i od 2 tygodni nie wraca. Nadmieniam że p. dr jest po ŚL.AKADEMII MEDYCZNEJ

Bzdura i kłamstwo
Przeczytałem wszystkie uprawnienia i certyfikaty Pani Doroty Pachnik (nie Pani doktor) i nie ma wzmianki o Śląskiej Akademii Medycznej.
Takiego typu kłamstwa powinny być karane z urzędu

~wielki

~wielki

jest roznie, w sumie z zywej kropli krwi mozna przeprowadzic badanie, tak ze nie jest to jakies oszostwo, wazne czy ktos sie zna na tej procedurze bo czy to lekarz czy nie lekarz nauczyc sie pewnych technik mozna bezproblemowo, raczej na ile jest rzetelna taka osoba , i to tyczy sie rowniez lekarzy ,prawda jest ze takie badanie mozna przeprowadzic ale wiadomo , ze lekarze beda sie burzyc bo to zawsze chodzi o kase ,a to i jedni chca zarobic i drudzy Dla ciekawostki dodam , ze w wielu klinikach na swiecie wprowadza sie medycyne naturalna do konwencjonalnej i wyniki sa fantastyczne ale w Polsce to jeszcze daleka droga do takiej wspolpracy