Interpretacja badań diagnostycznych

Mikroskopowa analiza żywej kropli krwi

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Beva

~Beva

Osoby, które wykonują analizę krwi przechodzą wiele szkoleń i ciągle się doszkalają, za własne zarobione pieniądze. Nie czekają aż ktoś zapłaci za ich szkolenie i najczęściej wykonują swoją pracę z ogromną pasją. Wiem, bo byłam i dowiedziałam się więcej na temat swojego organizmu, niż przez lata odwiedzając różnych lekarzy. Naturopata patrzy na cały organizm, a mojego kardiologa obchodzi tylko serce, nawet stan naczyń krwionośnych nie jest mu znany, a wątroba to nie jego zmartwienie. Tak też zanim wydasz o kimś opinię to najpierw sprawdż, zanim zrobisz z ludzi kompletnych idiotów i szarlatanów. Właśnie wczoraj ogłoszono, wreszcie oficjalnie jak ta wielka akademicka medycyna oszukiwała w sprawie cholesterolu.http://www.health.gov/dietaryguidelines/2015-scientific-report/PDFs/Scientific-Report-of-the-2015-Dietary-Guidelines-Advisory-Committee.pdf. proszę poczytać. Ilu ludzi, ile wydało pieniędzy, jak wzbogacił się sektor margaryn itd itd by obniżać poziom cholesterolu. Wielkie oszustwo. A naturopaci mówili już o tym 20 lat temu. Tak samo jest z analizą mikroskopową. Idż człowieku do szpitala w Niemczech - tam to jest podstawowe badanie.

~mm8

~mm8

Zgadzam się całkowicie, moja wnuczka ciągle brała antybiotyki, synowa poszła zrobić badanie żywej kropli krwi i juz wiadomo o co chodzi. Dziecko 3,5 letnie ma zanieczyszczoną wątrobę, pasożyty , bakterie i toksyny. Najprościej podać antybiotyk, mając w głębokim poważaniu kompleksowe spojrzenie na pacjenta. Liczy się tylko zysk lekarzy i farmaceutów. Jest mnóstwo alternatywnych metod, które są tanie i skuteczne, np.srebro koloidalna, znane od wieków jako antybiotyk, ale opatentować nie można, czyli zysków nie ma i w Unii ,zostało wycofane z aptek.

Metafora

Metafora

No tak, oczywiście, że Diagności będą przeciwni badaniu żywej kropli krwi, bo nie jest ono w ich interesie. My byliśmy z 2-latkiem, wyszły pasożyty i grzyby, te drugie ponoć odpowiedzialne za zdiagnozowaną właśnie niedawno astmę. Terapia nie jest w żadnym interesie pani, która przeprowadzała badanie, bo zaleciła zioła, oleje i dietę, dostępne w każdym sklepie zielarskim i ekologicznym. Prawda jest taka, że jest z nami tak jak z tymi krowami, wiele naszych chorób da się zwalczyć naturalnie, ale to w interesie całego świata medycznego i farmaceutycznego jest podanie nam tabletek i nie wspominać o dodatkowych zaleceniach. Mówię to jako osoba chora na poważną chorobę wątroby, której lekarze mówią jedynie, że nic się nie da zrobić i z czasem będzie wymagany przeszczep, a dzięki dietetykowi moja choroba stoi w miejscu (lepiej być niestety nie może, ale może nie być gorzej), bo się po prostu zdrowo odżywiam.

--

Mikołaj: 27.06.2013
Ignacy: 05.08.2015

42236 metafora Kobieta, 33 lata, Bielsko-Biała
~Jolcia44444

~Jolcia44444

Tak dokładnie wszytsko jest kwestionowane co uderza w przemysł farmaceutyczny...nazywane spiskowacami i szarlatanami. Szczepi się szczepionkami które szkodzą, przepisuję leki które szkodzą- najłatwiejszy sposób żeby stać sie pacjentem koncernu na całe życie. Mojej koleżanki córka zmagała się z poważnymi infekcjami przez 2 lata i dobiero lekarz homeopata i ją wyleczył w tydzień. Oni nie chcą powiedzieć że są tańsze i naturalne metody walki z chorobami. Lepiej naciągać na drogie szkodliwe leki. Jak widac po szczepieniach to nawet dobro dzieci ich nie interesuje.

~tens

~tens

Byłam,oddałam kroplę krwi,zostałam szczegółowo przepytana co mi dolega,zapłaciłam i co?Dowiedziałam się,że mam mnóstwo pasożytów,grzybów,zakwaszenie organizmu,wysoki cholesterol...Tylko,że ja poszłam tam z ciekawości.Nic mi nie dolega.Wyniki laboratoryjne mam świetnę i tak się czuję.
Nie polecam,to ściema.

~Nika77

~Nika77

Do tens: poczytaj sobie więcej na temat pasożytów - mogą siedzieć w człowieku latami i nie dawać żadnych objawów! a te świństwa siedzą w każdym człowieku, kto nie oczyszcza się regularnie, co najmniej 2 razy w roku! grzybów też masz tam w 3 i trochę, bo musiałabyś wyeliminować cukier ze swojego jadłospisu, czyli wszelkie słodycze, ciasta, słodzenie kawy czy herbaty... Zakwaszenie organizmu też masz spore, bo nie wierzę, że pijesz 2 litry wody dziennie, olej lniany, sodę oczyszczona, probiotyki i zdrową żywność. Tyle w temacie niedowiarku ;) Pozdrawiam.

biedronka87

biedronka87

Nika masz rację,pasożyty mogą być i nie dawać zbytnio objawów,syn koleżanki miał kilka objawów,jednak wiele razy badała i nic nie wychodziło,nie odpuszczała,odrobaczyła dziecko bo tak jej polecili w laboratorium,odrobaczała 2 metodami i no cóż,obrzydzić czy nie -z tyłka dziecka wylazły 2 glisty ! dziecko szybko zaczęło się skupiać i lepiej uczyć !

40557 biedronka87 Kobieta, 32 lata, Ruda Slaska
~aga5559

~aga5559

ja polecam zrobić badania krwi w dobrym laboratorium przez stronę www.badamysie.pl bo dzięki stronie jest za darmo i bez skierowania i czekania a wyniki przyjdą mailem i od razu można sprawdzić na stronie

~Magda2212

~Magda2212

Badania laboratoryjne najtaniej przez portal BadamySie.pl