Skocz do zawartości
Forum

Szydełkowanie nasze prace, wzory


Rekomendowane odpowiedzi

podobały mi się takie bransoletki, ale nigdy się nie wgłębiałam w temat, aż koleżanka zapytała mnie czy umiem robić na szydełku, jako dziecko robiłam różne serwetki itp. wtedy mnie oświeciła, że to też się robi na szydełku, nie chciało mi się wierzyć i razem zaczęłyśmy drążyć temat, jak już się nauczyłyśmy to zaczęłyśmy uczyć leworęczną koleżankę, trudno było pokazać wszystko w drugą stronę hehe, ale poszło, tak więc hobbystycznie robimy we trzy wypróbowując różne wzory i kolory

Odnośnik do komentarza

a co z włóczkami? skąd zamawiacie? bo ja ostatnio trafiłam na [reklama usunięta] i mają rewelacyjny i niedrogi asortyment więc zrobiłam sobie spore zamówienia i raczej będę na nich stawiać, ale zawsze mieć dobrze pare miejsc w zapasie :)

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że coraz więcej osób interesuje się szydełkowaniem i robieniem własnych projektów. 🙂 Ja także uwielbiam to robić! Jeśli chodzi o sklep internetowy to  [reklama usunięta] warto zobaczyć, co mają do zaoferowania i spróbować swoich sił w tworzeniu pięknych rzeczy własnymi rękami. 😉 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...