Skocz do zawartości
Forum

Szydełkowanie nasze prace, wzory


Rekomendowane odpowiedzi

anna_:)
inka śliczny komplecik :)

Roniu ja też nie mam czasu robic na szydełku bo mam chorego faceta w domu a drażni mnie gożej ja Julcia prze chorobie. Dziecko to poprzytulam, poglaszcze i troche pośpi troche popłakuje ale nie jest tak żle... A ten stary koń ani nie zje ani nie napije sie, marudzi, stęka, jęczy aż się z domu czlowiek chce wyrwac.
łoo matulko no to faktycznie
więc zdrówka dla starego :D

Odnośnik do komentarza

Angy84
A mnie ostatnio naszło na szydełkowanie i chyba zrobię szalik bo tylko to kiedyś umiałam robić =D a potem jak już się wprawie to popróbuję coś więcej =)
Tylko najpierw muszę "ukraść" mamie szydełko i jakieś motki czy co tam potrzebne =]

angy oj to czekam z niecierpliwością na szaliczek w Twoim wykonaniu :)

Odnośnik do komentarza

Angy84
ok ok, jasne, jak tylko zrobię to od razu wstawię =D tylko to na razie będzie najprostszy z możliwych =D

jeśli cię to pocieszy i zachęci do prac ręcznych to powiem że jeszcze nigdy nie udało mi się zrobić szaliczka szydełkiem jak coś to na drutach bo wiecznie mieszają mi się oczka i zawsze coś mi ucieknie i nie równo wychodzi więc dla mnie zrobinie szalika to był by sukces :36_13_4::cherli3:

Odnośnik do komentarza

anna_:)
Angy84
ok ok, jasne, jak tylko zrobię to od razu wstawię =D tylko to na razie będzie najprostszy z możliwych =D

jeśli cię to pocieszy i zachęci do prac ręcznych to powiem że jeszcze nigdy nie udało mi się zrobić szaliczka szydełkiem jak coś to na drutach bo wiecznie mieszają mi się oczka i zawsze coś mi ucieknie i nie równo wychodzi więc dla mnie zrobinie szalika to był by sukces :36_13_4::cherli3:

ja kiedyś na drutach próbowałam to miałam problem, lepiej mi wychodziło na szydełku =D ale na drutach też spróbuję =D moja mama dzierga teraz ciuszki dla małej na drutach (nudzi jej się na emeryturze ;))=) zrobiła ostatnio taki fajny, fioletowy komplecik czapka, sweterek i spodenki, zaraz zrobię foto i wstawię =D


http://s8.suwaczek.com/20090912580117.png


http://s8.suwaczek.com/201012201565.png

Odnośnik do komentarza

Angy jak masz zamiar robic szalik a szydelku ja ostatnio sprolam bo mi sie wszytsko skrecalo

Przez ostatnie tygodnie zrobilam ponad 30 cm aniolka juz pod koniec mialam go dosyc bo albo same lancuszki albo ananaski bleee
Jak mi sie cos uda znalezc na forme i go usztywnie pokaze wam zdjecia na razie taka szmatka lezy i czeka

nastepne co zrobie to dla mojej Majki koszyczek na swieconke znalazlam taki wzor tylko pewnie bedzie bialy i dodam jakies kolorowe wstazeczki

I jeszcze przymiezam sie do zrobienia koca tez dla majki granny sqare tylko nie skladajacy sie z malych kwadracikow tylko jeden duzy kwadrat z przeplatajacymi sie kolorami boje sie tylko ze to bedzie taka robota glupiego 2oczka 3slupki i tak w kolko

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

kiedyś zrobiłam i mi wyszedł =D zobaczymy jak teraz będzie,jak nie wyjdzie to zrobię na drutach najwyżej =D na razie na szydełka czekam bo zamówiłam, a babcia nie chciała mi dać bo zgubię =P
Moja mama jeszcze zrobiła biały sweterek z czarną pandą na drutach =D jak będę miała chwilę to zrobię foto i wstawię =)


http://s8.suwaczek.com/20090912580117.png


http://s8.suwaczek.com/201012201565.png

Odnośnik do komentarza

Ronia jestem nawet nie chce mi sie nic pisac mamy mala katastrofe w domu urzeramy sie z housingiem bo nam dach przecieka
Najgorsze ze zalewalo pokoj Majki i niestety wdala sie plesn W sumie ciesze sie ze teraz rozpoczelam remont jej pokoju bo by bylo jeszcze gorzej z czasem
Przez ten stres nawet szydelkowanie mi nie idzie moje aniolki mi jeszcze nie wyschly od soboty chyba musze je uprac i jeszcze raz usztywnic ale kiedy nie wiem

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

inka_80
Ronia jestem nawet nie chce mi sie nic pisac mamy mala katastrofe w domu urzeramy sie z housingiem bo nam dach przecieka
Najgorsze ze zalewalo pokoj Majki i niestety wdala sie plesn W sumie ciesze sie ze teraz rozpoczelam remont jej pokoju bo by bylo jeszcze gorzej z czasem
Przez ten stres nawet szydelkowanie mi nie idzie moje aniolki mi jeszcze nie wyschly od soboty chyba musze je uprac i jeszcze raz usztywnic ale kiedy nie wiem

ojej współczuje
życze abyście jak najszybciej się z tym uporali ;(

Odnośnik do komentarza

ja też jestem ale przez problemy i kłutnie rodzinne z teściową nie mam czasu a raczej nie chce mi się zabrać za szydełkowanie. Od ubiegłego czwartku odreagowywuje stresy wychodząc z domu i biegając, przy okazji może schudne :D ale zamierzam spowrotem wziąść się za szydełko jak tylko z teściową się tak pokłucimy że przestanie wydzwaniać i "radzić". Dobrze że J. zachowuje zimną krew :D

Odnośnik do komentarza

anna_:)
ja też jestem ale przez problemy i kłutnie rodzinne z teściową nie mam czasu a raczej nie chce mi się zabrać za szydełkowanie. Od ubiegłego czwartku odreagowywuje stresy wychodząc z domu i biegając, przy okazji może schudne :D ale zamierzam spowrotem wziąść się za szydełko jak tylko z teściową się tak pokłucimy że przestanie wydzwaniać i "radzić". Dobrze że J. zachowuje zimną krew :D

ło matko i u ciebie cuda

to zostawiam na poprawę humoru:

Młoda kobieta miała poważny wypadek samochodowy. Lekarze uratowali jej
życie, ale nie dali rady ocalić jej skóry uszkodzonej przez ogień. Jej twarz
wyglądała paskudnie. Jedynym ratunkiem był przeszczep. Ponieważ żona była
cala poparzona, skórę musiał ofiarować ktoś inny. Dawcą został jej mąż,
który oddał jej skórę z własnej pupy.
Operacja się udała, kobieta wyglądała tak pięknie jak dawniej. Jednak
świadoma poświęcenia własnego męża mówi pewnego dnia:
- Kochanie, jestem ci tak wdzięczna, czy jest coś, co mogłabym dla ciebie
zrobić?
- Nie, już czuję się wynagrodzony.
- W jakim sensie?
- Wyobraź sobie dziką satysfakcję, jaką czuję za każdym razem, kiedy twoja
matka całuje cię w policzek...

Odnośnik do komentarza

Ronia dobre usmialam sie niezle przy tym

Ania to zycze ci zebys sie szybko uporala z tesciowa teraz nie jest to co ona chce tylko to co wy chcecie a swoje rady moze sobie wsadzic

Ja co zaczynam szydelkowac to wszytsko pruje nic mi nie wychodzi
oby szybko zabrali sie za remont bo zwarjuje co chwile potykam sie o zabawki ubrania

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Roniu no nieźle, nieźle się uśmiałam :D Ja też poprosze taki przeszczep u mojego faceta na warzy z mojej puby :D

My dzić do prawnika sprawe skierowaliśmy i teraz będziemy czekać bo J. mama przegieła i to bardzo... Okazuje się że jej długi przeszły na dzieci w tym J. I my mielibyśmy je spłacać jak wrócimy do PL a chcemy za dwa lata. Powiedziałam że nie dam jej złamanego grosika wole sprawe do sądu zgłosić bo nie bede spłacała 10 tyś od tak za frajer.
MOŻE TERAZ SIĘ POGNIEWA NA AMEN I PRZESTANIE WPIEPSZAĆ SIĘ I RADZIĆ :D

Odnośnik do komentarza

anna_:)
Roniu no nieźle, nieźle się uśmiałam :D Ja też poprosze taki przeszczep u mojego faceta na warzy z mojej puby :D

My dzić do prawnika sprawe skierowaliśmy i teraz będziemy czekać bo J. mama przegieła i to bardzo... Okazuje się że jej długi przeszły na dzieci w tym J. I my mielibyśmy je spłacać jak wrócimy do PL a chcemy za dwa lata. Powiedziałam że nie dam jej złamanego grosika wole sprawe do sądu zgłosić bo nie bede spłacała 10 tyś od tak za frajer.
MOŻE TERAZ SIĘ POGNIEWA NA AMEN I PRZESTANIE WPIEPSZAĆ SIĘ I RADZIĆ :D
matulko kochana to faktycznie
ale co ona jakaś niepoważna jest czy jak ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...