Humor i hobby oraz gry i zabawy

Czy ktoś z Was ma zajawkę na skoki spadochronowe?

Tom_Gwar

Tom_Gwar

Witajcie, czy ktoś z Was kiedyś skakał ze spadochronem? W tandemie lub samemu? Znacie jakieś tanie lotniska, które organizują skoki w Polsce?

39815 tom-gwar Mężczyzna, 31 lat, Poznań

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~sabinadro

~sabinadro

Ja miałam i najpierw było to tylko marzenie a potem jak próbowałam je zrealizować to przeszkody okazały się nie do pokonania :(

Margeritka

Margeritka

ja nie mam, nie pociągają mnie takie sporty, jak spadochronowe soki lub skoki z liną, ani loty balonem itd...czasem okazuje się, że takie sporty można uprawiać tylko raz w życiu...

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
Arek_75

Arek_75

Chyba zacznę rozglądać się za jakimiś sportami powietrznymi, ze względu na syna, ale myślałem bardziej o paralotni. To są wspólne ośrodki które organizują skoki i paralotnie???

39820 arek-75 Mężczyzna, 44 lata, Poznań
Sabade

Sabade

Z paralotnią jeszcze nie rozpoczęłam przygody, ale skoki w tandemie mam za sobą. Twój syn musi mieć ukończone 18 lat aby skoczyć. W tunelu aerodynamicznym nie ma limitu wiekowego no i jest o wiele tańszy :)

39821 sabade Kobieta, 31 lat, Poznań
Arek_75

Arek_75

Ten tunel, który mi pokazałaś wydaje się o wiele fajnieszy niż paralotnia czy nawet skok spadochronowy, który dla dzieciaka wiadomo nie wchodzi w gre. No to się zaskoczyłem, O!

Tom_Gwar

Tom_Gwar

szukam czegoś żeby móc wspólnie z moim sześcioletnim chrześniakiem spędzić czas, czy taki tunel to odpowiednie miejsce na przygodę dla małego?

Sabade

Sabade

Sześciolatek to już duży chłopak, myślę, że będzie miał wielką frajdę! Na miejscu dostajesz kombinezon i kask. Wygląda się w całym rynsztunku naprawdę zjawiskowo :)

39821 sabade Kobieta, 31 lat, Poznań
Tom_Gwar

Tom_Gwar

mały obejrzał kilka filmików i już podobno pochwalił się wszystkim kumplom na co się wybiera. W najbliższy weekend jedziemy do jednego z wielkopolskich ośrodków na męską wyprawę

Arek_75

Arek_75

I jak ktoś się już wybrał zobaczyć na własnej skórze?

~Aneta Ri

~Aneta Ri

Margeritka
ja nie mam, nie pociągają mnie takie sporty, jak spadochronowe soki lub skoki z liną, ani loty balonem itd...czasem okazuje się, że takie sporty można uprawiać tylko raz w życiu...

dlaczego sporty powietrzne raz w życiu, że są niebezpieczne?