Skocz do zawartości
Forum

Praca w ogrodzie


Rekomendowane odpowiedzi

agaluk1
Ja mieszkam niestety w bloku, więc ogródka nie posiadam. Za to mam duży balkon i w tym roku zakupiłam w Lidlu taką "szklarnie" i mam tam swoje pomidorki, szpinak, zioła, rzodkiewki itp.
Mam też pomocnika do podlewania:

agaluk jestem pod wrażeniem twojego balkonu ile on ma metrów?
i ogólnie to jesteś najlepszym przykładem tego że dla chcącego nic trudnego jak widać i w mieście na balkonie można mieć mały ogródek i wiesz wydaje mi się ze dla dzieciaków to jest wielka frajda no i nauka bo dzięki temu wiedzą skąd biorą się w sklepie te wszystkie warzywa jak sobie rosną ile to wymaga pracy itd super brawo kochana

Odnośnik do komentarza

Betty chodzi mi o zasady które zawsze były ważne teraz mamy do dyspozycji dużo więcej odmian roślin ale ja np nie lubię takich sztucznych cukierkowych ogrodów lobię takie naturalne wiejskie oczywiście to sprawa indywidualna ale jeśli chodzi o mnie to właśnie zwykły ogród z mnóstwem kwitnących roślin jest super
zasada nr 1 dobieramy takie gatunki roślin aby okres ich kwitnienia przypadał na cały okres wegetacyjny tzn jedne kwitną wiosną drugie latem trzecie jesienią należy zwrócić też uwagę na to aby kolor kwiatów był różny

Odnośnik do komentarza

Ależ masz piękny ogród!! Ja niedawno zamieszkałam z narzeczonym w Jego rodzinnym domu na wsi i mamy bardzo duże, zaniedbane podwórko. W tym roku założyłam ogródek warzywny, ale wszystko to jest dla mnie zupełną nowością. Postanowiłam, że jeśli coś mi z tych warzyw wyrośnie ;-) i prace ogrodowe mi się spodobają (a już mi się podoba!), to za rok pomyślę o kwiatach... Ale do takiego stanu, jak Twój ogród to chyba nigdy nie doprowadzę tego podwórka :D

Odnośnik do komentarza

serduszko87
Ależ masz piękny ogród!! Ja niedawno zamieszkałam z narzeczonym w Jego rodzinnym domu na wsi i mamy bardzo duże, zaniedbane podwórko. W tym roku założyłam ogródek warzywny, ale wszystko to jest dla mnie zupełną nowością. Postanowiłam, że jeśli coś mi z tych warzyw wyrośnie ;-) i prace ogrodowe mi się spodobają (a już mi się podoba!), to za rok pomyślę o kwiatach... Ale do takiego stanu, jak Twój ogród to chyba nigdy nie doprowadzę tego podwórka :D

nie masz racji jak ja dostałam od rodziców działkę to była zarośnięta krzakami i jeżynami trochę pracy i czasy upłynie ale jak będziesz tylko chciała to też będziesz miała taki ogród

nie masz racji jak ja dostałam od rodziców działkę to była zarośnięta krzakami i jeżynami

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...