Ginekolog - położnik

Przepelniona nadzieja - pomocy

~NataliaD9292

~NataliaD9292

Od 13 miesiecy z męzem staramy sie o Malenstwo. I niestety rezultatow brak... na poczatku mowilismy sobie w zartach, ze nie od razu Rzym zbudowano i na wszystko potrzeba czasu. Na Dzidziusia tez. Ale mija rok... i ja juz szaleje. Ten cykl jest inny. Okres spoznia sie juz 7 dni. W 3 dniu po terminie spodziewanej miesiaczce na papierze toaletowym bylo odrobine krwi i to wszystko. Przez caly czas mam duzo sluzu. Bardzo duzo. Bialy, lekko zolty. Czasami jakies zawroty glowy, piersi mnie nie bola, a dodam ze zawsze przed okresem lewa piers bolala mnie z 3dniowym wyprzedzeniem. Teraz nic. 5 dnia spozniania sie okresu zemdlilo mnie po normalnym obiedzie i musialam biec do toalety. Dzis - czyli tydzien po terminie spodziewanej miesiaczce robilam z nocnego moczu dwa rozne testy - oba negatywne... a ok godz 15 zauwazylam plamienia. To wyglada jak zabarwiony na czerwono sluz ktory przez ostatnie dni mi towarzyszy. I jest tylko gdy wycieram sie papierem. Podpaska caly czas czysta. Jestem senna i ciezko mi sie wstaje do pracy rano. Nie moge sie podniesc z lozka. Czy mnie boli brzuch? Na pewno nie tak jak podczas miesiaczki. Przez to wszystko jestem nerwowa. Myslicie, ze tym razem sie nam udalo? Czy ktoras z Was miala podobne poczatki? Powiem Wam, ze ja juz wariuje od tych mysli. Tak bardzo pragne byc mama.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

zuzka123

zuzka123

A robiliście badania? Może problem jest w czymś innym i stąd brak ciąży? Jeśli wyniki będą dobre to może badanie drożności jajowodów? Teraz w Polmedis mają fajna ofertę, metoda hycosy jest najmniej inwazyjną. Zacznijcie działać bo faktycznie cos długo...

52579 zuzka123 Kobieta, 45 lat, Kielce
~Mała ma

~Mała ma

Nie Stras Dziewczyny. U nas wszystkie wyniki były dobre w w ciążę zaszła po 16miesiącach starań.
Znajoma stara się ponad 2 lata i też nic A robiła już wszystkie możliwe badania i jej mąż też i wszystko jest dobrze..
Duży wpływa ma myślenie o tym że chce się dziecko.. I może dojść do "blokady "
Zrób beta hcg. Może Ci się owolacja przesunela itd a jeszcze nic nie wykrył bo za małe stężenie masz w moczu