Ginekolog - położnik

Jak zajść w ciąże

~Dagmara000

~Dagmara000

Staramy się z chłopakiem o dziecko, już od miesiąca za każdym razem co dwa dni, codziennie, konczy we mnie a wynik testu ujemny. Mam 22 lata nie używałam nigdy antykoncepcji czy moge być bezpłodna, mam regularne miesiączki.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aniulek

~Aniulek

Spokojnie po 1 mało która starająca się para zachodzi w ciążę w 1 miesiącu starań, czasem udaje się za 2 albo 9 razem... niestety. Po 2 w ciążę łatwiej zajść kochając się dla przyjemności a nie z zegarkiem i testem owulacyjnym w ręku bo teraz mam dni płodne i robimy dziecko, po 3 jeśli okresu brak to nie jest powiedziane że się nie udało testy pozytywne często wychodzą dopiero kilka dni po spodziewanej miesiączce po kolejne to że do tej pory miesiączki były regularne nie znaczy że matka natura nie postanowiła zrobić psikusu i akurat w tym miesiącu przesunąć owulację o kilka dni :) jeśli miesiączka się nie pojawi powtórz test za 2-3 dni z porannego moczu u mnie test wyszedł bardzo lekko pozytywny dopiero po 2 tygodniach opóźnienia taką ładną 2 czerwoną kreskę miałam dopiero po 3 tygodniach opóźnienia :)