Ginekolog - położnik

Ellaone

~Monika821

~Monika821

Hej, czy tabletka ellaone 6 dni po stosunku ma sens ? , czy jej działanie całkowicie spada do 0 % .

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Paulinka25

~Paulinka25

Jeśli stosunek nie był akurat w dzień owulacji to skuteczność po 6 dniach nie spadnie do 0. A w którym dniu cyklu był stosunek?

~Monika821

~Monika821

Nie wiadomo, ostatnia miesiączka byla w styczniu, cieprie na PCOS. Teraz lekarz przepsial mi luteine na 10 dni, jestem w 6 dniu brania tabletki.

~Monika821

~Monika821

wczoraj zrobiłam test na owulacje wyszedł pozytywny , to znaczy że mam czy bede miala dopiero w przeciągu 24-36 godz ?

~Paulinka25.

~Paulinka25.

test owulacyjny jest pozytywny kiedy jest najbardziej wyraźny, wtedy owulacja występuje w ciagu od 24-36 godzin. Powinno się je robić codziennie przez kilka dni, żeby cokolwiek powiedziały. Chyba że wczoraj był tak ciemny jak kreska testowa, bo test owulacyjny zawsze wychodzi pozytywny.

~Monika821

~Monika821

okej, wezme tabletke ellaone w 5 dniu. Bede spokojniejsza. Aczkowliek lekarz dawał mi male szanse ze bede mogla miec dzieci.

~netporadnia pl

~netporadnia pl

Nie ma sensu. Kochane niespodziewane mamy dajcie szanse swoim dzieciom. Biorąc tabletkę "po" nie pozwalacie się zagnieździć zapłodnione komórce jajowej. Nie jest to dojrzała komórka jajowa czekająca na zapłodnienie, tylko już zapłodniona mająca odrębne od matki DNA. Tak więc łykając tabletkę "po" dokonujecie aborcji farmakologicznej. Nie róbcie tego sobie i swoim dzieciom. Pozdrawiam Was serdecznie!

~an90

~an90

Bzdura! EllaOne blokuje owulacje a nie jest tabletką wczesnoporonną jeśli antykoncepcję awaryjną zastosujemy po owulacji nie ma ona szans zadziałać gdyż działa na podwzgórze i blokuje wyrzut LH który jest odpowiedzialny za owulacje a jak powszechnie wiadomo nie ma owulacji nie ma zapłodnienia nie ma zapłodnienia nie ma poronienia! Tablatki Dzień PO nie są tabletkami wczesnoporonnymi i kropka