Ginekolog - położnik

brak zarodka

~mmh

~mmh

Witam serdecznie,

chciałabym się podzielić moim zmartwieniem. Po niezabezpieczonym stosunku w po około 18-19 godzinach wzięłam Escapelle... Nie planowałam ciąży, ale z biegiem wydarzeń zaczęłam jej wręcz oczekiwać... Byłam dzisiaj na USG ,doktor powiedziała, że nie widać zarodka- jest tylko pęcherzyk (0.99cm) oraz ciałko żółte, powiedziała, że wg ostatniej miesiączki jest to 6 tydzień, jednak ciąża wygląda na młodszą. Ciąże zaczęłam podejrzewać w momencie, gdy miesiączka ( na ogól regularna) nie pojawiła się, BHcg wzrastająca. Kojene USG zaplanowane na przyszła średę. Strasznie się martwię, nie chciałabym już teraz stracić tej ciąży :( Proszę o pomoc. Strasznie się martwię.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Wery

~Wery

U Mnie zarodek dopiero zagniezdzil się w 8 tyg ciąży. Więc spokojnie nie martw się na zapas:)

~mmh

~mmh

Byłam już u dwóch ginekologów- pierwszy potwierdził ciąże, ale jego aparat USG nie jest jakiś super precyzyjny. Wczoraj miałam USG na o wiele lepszym sprzęcie- widać jedynie, tak jak pisałam, pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte, niestety bez zarodka. Martwie się, że tabletka mogła spowodować nierozwiniecie się zarodka. Lekarka powiedziała, że za tydzień będzie wszystko wiadomo :(