Ginekolog - położnik

Test

~Kutyska

~Kutyska

Dzien dobry, zrobilam rano test bardziej dla pewnosci, ze w ciazy nie jestem i sama nie wiem czy moja glowa szaleje czy rzeczywiście byl tam jakby cien drugiej kreski, ale tez nie za kazdym razem jak spojrzałam (tylko ona byla bardziej szara a nie rozowa jak zawsze na testach) zrobilam zdjecie testu i na nim nic nie widac. Sama nie wiem co o tym myslec, czy test powtorzyc?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kutyska

~Kutyska

Na jednym zdjeciu tez widac jakby cien, a na 2 pozostalych juz nic :/

~Kutyska

~Kutyska

Dobrze, tak zrobie. Niby juz nie widze tej kreski, moze to tylko wyobraznia plata mi figle: (
Sama juz nie wiem, chyba za bardzo to przezywam....

~Kutyska

~Kutyska

A czy jutro nie bedzie za wczesnie aby powtorzyc test ? Bo jeśli rzeczywiscie bylaby to 2 kreska to do jutra chyba przyrost hcg nie bedzie na tyle duzy zeby kreska zrobila sie mocniejsza ?

~Kutyska

~Kutyska

Czy gdybym wstawila tu zdjecie tego twstu to ocenilaby Pani czy widac 2 kreske ?

ginekolog Magdalena Hołownia

ginekolog Magdalena Hołownia

Odpowiedź eksperta

Nie oceniam wyników testu po zdjęciu.

Z jakiego powodu było badanie? Miesiączka się opóźnia? Czy inny powód?
W następnej dobie poziom hormonu aż tak nie rośnie, ale skoro dopatruje się Pani kreski... proponuję powtórzyć szybciej niż za kilka dni...

44597 ginekolog-magdalena-holownia Kobieta, 34 lata, Warszawa
~Kutyska

~Kutyska

Biore tabletki antykoncepcyjne kontracept, zadnej nie pominelam w poprzednim opakowaniu, nic tez chyba nie pilam takiego co mogloby zaburzyc dzialanie tabletek(alkohol 2 razy ale nie wymiotowalam) Wszystkie wzielam z maks 30 min opoznieniem raz po 3 godz. Dzisiaj zaczynam przerwe miedzy opakowaniami.
Wczoraj zakrecilo mi sie w glowie i Zrobilam test tylko po to aby sie upewnic ze nie jest to związane z ciaza i moge zaczac brac kolejne bez obaw ze moglabym zaszkodzic dziecku gdyby przypadkiem doszlo do zaplodnienia. Gdyby byla ciaza z jeszcze wczesniejszych opakowan to juz by 2 kreska byla bardzo dobrze widoczna. A tutaj moze tylko ja sobie wyobrazilam, nie wiem... tymabrdziej ze nie miala zadnego koloru, tylko jakby cien, ktory raz byl widoczny raz nie.