Ginekolog - położnik

Interpretacja testu

~Karolinaaas

~Karolinaaas

Witam pIsałam ostatnio ze mam plemienia i biorę luteine. Dziś dzień przed miesiączka miałam ja właśnie odstawić robię test wyszło tylko c po. Około pół minuty wyszła druga kreseczka bladsza proszę zobaczyć zdj jest trochę widoczna czy to może oznaczać ciążę? Bo lekarz w razie ciąży kazał nie odstawiac luteiny proszę bardzo o odpTekst linka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Karolinaaas

~Karolinaaas

Ciążę już wcześniej wykluczylam bo miałam plemienia co prawda mniejsze niż w tamtym cyklu i kilkado dni temu kupiłam piwo za co jestem okropnie zla bo teraz to śluz z krwią jakby zabarwiony Ale chciałam zrobić test dla pewności aby wiedzieć co z tą luteina

~Karolinaaas

~Karolinaaas

Kolejne pytanie mi się nasunęło czy branie luteiny mogło sfałszować wynik?

~Karolinaaas

~Karolinaaas

No po za tym wyszly mi pryszcze na czole jak zawsze na miesiączka mam.

ginekolog Magdalena Hołownia

Odpowiedź eksperta

Proszę wykonać dzis lub jutro test z krwi i wszystko będzie jasne. Nie interpretuję wyników na zdjęciach.

44597 ginekolog-magdalena-holownia Kobieta, 34 lata, Warszawa
~Karolinaaas

~Karolinaaas

Byłam u lekarza i pytałam co z luteina spytał czy całkowicie płomienie zniknęło mówiłam że nie tylko się zmniejszyło i kazał odstawić w takim razie. Zrobiłam drugi test i wysZedł pozytywny. Jednak plemienia mam już od tygodnia dzisiaj jakieś bardziej czerwone są a dzisiaj termin miesiączki akurat nie wiem co mam o myśleć co robić proszę o poradę. Wiem nie powinnam robić testu przed terminem miesiączki bo różnie to bywa

Odpowiedź eksperta

Proszę zatem kontynuować stosowanie Luteiny i zgłosić się ponownie na badanie za ok. 2 tygodnie lub wcześniej jak się będzie kończył zapas leku.

44597 ginekolog-magdalena-holownia Kobieta, 34 lata, Warszawa
~Karolinaaas

~Karolinaaas

Byłam również teraZ na badaniu z krwi Ale wynik dopiero w poniedZiałek. A czy może być tak że ja luteina wstrzymuje miesiączka a 3 testy mogły dawać fałszywy wynik pozytywnY?