Ginekolog - położnik

zsunieta prezerwatywa

~ala432

~ala432

nurtuje mnie takie pytanie... czy jesli prezerwatywa zsunie sie w trakcie stosunku to zostanie ona "wepchnieta" do srodka, a jezeli podczas wyjmowania czlonka to prawdopodobnie zostanie gdzies obok?
Miałam ostatnio taką sytuację z narzeczonym, kiedy zbliżaliśmy sie do finału on wyjął penisa z pochwy i wtedy zauważyłam, że prezerwatywa leży obok nas. Wytrysk był na zewnątrz więc była ona pusta. Miałam wtedy prawdopodobnie dni płodne więc stąd moje lekkie obawy czy możliwe że ta prezerwawtywa zsunęła się trochę wcześniej niż przy wyjściu. poczytałam trochę historii na forach i stąd wcześniej wspomniane przeze mnie wnioski, że gdyby zsunęła się ona podczas stosuknku to prawdopodnie zostałaby w środku.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ginekolog Magdalena Hołownia

Odpowiedź eksperta

Może zostać w środku w takiej sytuacji, ale może zsunąć się dopiero przy wyciąganiu.Trudno to stwierdzić niestety.

44597 ginekolog-magdalena-holownia Kobieta, 34 lata, Warszawa
~ala432

~ala432

Mam pewnosc ze w środku nie zostala tylko cala i nie uszkodzona byla na zewnatrz w zwiazku z tym moge przypuszczać ze zsunela sie przy wyjmowaniu?

Odpowiedź eksperta

Trudno to ocenić. Można zapytać się partnera. Jeśli on nie wie - nie można założyć, że zsunęła się przy wyciąganiu. Jest to trudne do ustalenia.

~ala432

~ala432

A czy jesli doszloby do zsuniecia w trakcie stosunku na chwilę przed wtryskiem jednak doszlo do niego poza mna to czy jest ryzyko ciazy?

Odpowiedź eksperta

Ryzyko ciąży jest wtedy, gdy plemniki zostają w pochwie. Nie oceniam sytuacji, skoro nie byłam jej świadkiem.

~Asiabuj

~Asiabuj

Jestem 4 msc po porodzie. Wczoraj podczas stosunku prezerwatywa została w pochwie. W prezerwatywie było nasienie Ale na prześcieradle i moim ciele było mokro. Nie wiem czy to śluz czy nasienie. Karmię piersią. Dostałam tabletkę po Ale boje się jej przyjąć że względu na karmienie jak i migreny z aura. Czy taka dawka hormonów mi nie zaszkodzi?