Ginekolog - położnik

Okres?

~Ewa321

~Ewa321

Pani doktor jestem na dosłownie kilka dni przed okresem, miałam ostatnio bardzo duzo stresów, wiec moze to spowodowało, ze okres mi sie przesunął na kilka dni wcześniej? Nie wkem jak to zidentyfikować, bo wlasnie zauważyłam u siebie niewielka ilośc tak jakvy śluzu o ciemnawym zabarwieniu. Co to moze byc? Prosze o odpowiedz

~Ewa321

~Ewa321

To dla mnie jednak wątpliwe, ponieważ przedwczoraj robiłam beta hcg i nic nie wyszło, natomiast było to chyba nawet nieuzasadnione, ponieważ owulacje miałam jakos tydzien po pewnej sytuacji, w ktorej nawet nie jestem pewna do konca, czy mialam kontakt z preejakulatem, jesli tak, to juz mi pani położna powiedziała, ze obumarłyby raczej oo takim czasie. Wiec moze to jednak stres?

~Ewa321

~Ewa321

A czy moze byc tak, ze w wyniku stresu, miesiączka bedzie po prostu bardziej skąpa?

ginekolog Magdalena Hołownia

ginekolog Magdalena Hołownia

Odpowiedź eksperta

Miesiączka może być bardziej skąpa niezależnie od stresu. Tak po prostu. Cierpliwości, może się rozkręci.

44597 ginekolog-magdalena-holownia Kobieta, 33 lata, Warszawa
~Ewa321

~Ewa321

Ja mam wlasnie takie pytanie, bo czytałam, ze przy tym krwawieniu implantacyjnym podbrzusze nie boli i wydzielina jest skąpa i koloru raczej albo jasnorozowego albo brązowego. No i tak, wczoraj podbrzusze bolało mnie długo w nasilony sposob i pojawiła sie krew o normalnej barwie, podobnie dzis rano, ale jest jej mniej, niż zawsze. Jak to interpretować?

~Ewa321

~Ewa321

No ja wlasnie mysle, ze to miesiączka, kolor, konsystencja jak zawsze, ale ilośc no jednak mniejsza.