Ginekolog - położnik

Ponowny stosunek po jakim czasie ?

Anastazja777

Anastazja777

Witam.
Spotkała mnie taka sytuacja .
Kochałam sie z partnerem bez zabezpieczenia, doszedl po za mną. Kolejny stosunek byl okolo 15 minut pozniej , dodam,że wczesniej miedzy jednym a drugim wziełam do ust . Partner uważa,że nie mam co panikować bo kiedys zdarzyło mu sie już cos takiego i żadnej ciazy nie było. Ja natomiast dałam sie ponieść chwili a teraz bardzo tego żałuje. (On uważa,że plemniki zostały zabite przez sline czy też wyssane ) . Prosze o ocene sytuacji .

52377 anastazja777 Kobieta, 35 lat, warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Anastazja777

Anastazja777

Za drugim razem partner nie doszedł we mnie (czyli tzw. stosunek przerywany ) . Niestety dni byly płodne z moich obliczeń 2 dzień płodny .(tak wiem totalna lekkomyslność ). Chcialabym znać pani opinie .
Partner jest spokojny i mówi tez mi ,że mam sie nie denerwować ale ja strasznie panikuję , czy potrzebnie ?

ginekolog Magdalena Hołownia

ginekolog Magdalena Hołownia

Odpowiedź eksperta

Czyli obydwa stosunki były bez wytrysku w pochwie. Z tego wynika, że ryzyko ciąży znikome... Nie ma plemników w środku - nie ma ciąży.

44597 ginekolog-magdalena-holownia Kobieta, 34 lata, Warszawa
Anastazja777

Anastazja777

Tak, oba były po za . Poprostu obawiam sie ,że po pierwszym stosunku mogly zostac plemniki na członku a przy drugim stosunku zostały przeniesione .

marzenastasielo

marzenastasielo

A co z preejakulatem który mógł się wydzielić podczas pierwszego stosunku ? Nie musi być chyba pełnego wytrysku by było ryzyko ciąży ?

52835 marzenastasielo Kobieta, 28 lat, Warszawa
Anastazja777

Anastazja777

Bardzo dziekuje P.Magdaleno za odpowiedz.Wiec partner uważał dokładnie tak jak pani .

~mam..mim

~mam..mim

Marzenastasielo szanse na to by tak zajsc w ciaze sa znikome. Uprawialam seks ze stalym partnerem bez zabezpieczenia bez wytrusku w pochwie przez 3 lata potem kolejne 2 lata omijalismy tylko dni plodne a tak to byl pelny wytrysk w dni nie plodne. Bo uznalismy ze bedzie co bedzie jak bedzie dziecko to bedziemy sie cieszyc. A od podjecia decyzji o dziecku czyli wtedy gdy zaczelismy sie o nie starac minelo pol roku za nim zaszlam w ciaze. Oboje jestesmy zdrowi. Uprwialismy seks codziennie nawet kilka razy dziennie bo tak lubimy I do tej pory to lubimy. Zajscie w ciaze to nie takie chop siup jakby sie wydawalo. Takie wpadki zdazaja sie raz na 100. A w wiekszosci przypadkach jednak trzeba sie o nie postarac.

~mam..mim

~mam..mim

Jakby patrzec na to ze jakas tam kobieta jedna na milion zaszla w ciaze od projekulatnu czy tez inna zaszla podczas okresu czy wogole jakies jeszxze inne cuda ktore sie dzieja ze ktos bezplodny zachodzi w ciaze po 30 latach. Bo zdazaja sie takie cuda I nawet ginekolog nie zaprzeczy choc nie ma na to wyjasnienia. Bo w praktyce to wszystko sie zdazyc moze. To nikt by seksu przez to nie uprawial. Nawet korzystajac z tabletek antykonceocyjne i plus wkladki domacicznej, I prezerwatywy to I tak mozna stwierdzic ze jest 0,0000000000001% ryzyka ze to zwwiedzie. Wiec przestancie czytac Internet I sluchac histori ktore zdazaja sie raz na miliard lub sa zmyslone

Anastazja777

Anastazja777

Moja znajoma zaszła w ciązę stosujac tabletki anty. Do dzis sie zastanawia jak to możliwe.Coreczka jej ma 3 latka :)