Ginekolog - położnik

Prośba o interpretacje wyniku Beta HCG

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Staraczka6

~Staraczka6

Witam ostatnia miesiączka 12 maja dzisiejszy wynik bety 537.02 czy wynik powinien być wyższy??

~an90

~an90

Pojedynczy wynik nie mówi nam nic poza tym że mamy do czynienia z wczesną ciążą do oceny tego czy wynik jest prawidłowy czy nie potrzebne jest ponowne oznaczenie po 48 lub 72 godzinach

~staraczka6

~staraczka6

Dziękuję. Dzisiejszy wynik po 48 h to 1157.6 czy to jest ok? Który tydzień?

Bella29

Bella29

Czesc. 14 maja mialam ostatna miesiaczke. W dniu okresu ktory nie przyszedl na tescie 2 kreski. Nastepnue po kilku dniach zaczelam plamic. Beta dzien po spodziewanej miesiaczce wynosila8. Gin stwierdzil wczesna ciaze i przepisal luteine i duphaston. 22 czerwca lekarz stwierdzil ze viazy nie widzi,jedynie torbiel. Zlecil wykonanie bety iz 22 czerwca wyszła217. Dzis znowu zrobilam. Wynik w czwartek rano. Moge byc w ciazy?

57959 bella29 Kobieta, 30 lat, Garwolin
~Niecierpliwa31

~Niecierpliwa31

Witam.
Jestem po zabiegu abrazji (07.06). Wczoraj wykonałam badanie beta hcg - wynik to 7.68.
Czy beta nie spadła po zabiegu czy jest możliwość ciąży?
Dodam ze po zabiegu powrocil cykl wraz z owulacja.

~an90

~an90

Na dwoje babka wróżyła beta spada stopniowo i być moze jeszcze niewielkie stężenie się utrzymało ale równie dobrze może być to kolejna (bardzo wczesna) ciąża

~an900

~an900

I najwiarygodniej było by powtórzyć betę jak rośnie nowa ciąża jak spada to nie

~...pat...

~...pat...

Witam
30.06 dostalam @ ale skonczyła sie po jednym dniu. 02.07 wykonałam badanie beta hcg, ktorego wynik wynosi 3.0
Jak interpretować taki wynik?

~Judyta86

~Judyta86

Witam.... Jestem 8tc i 5d od wczoraj zauważyłam krew w moczu. Do poniedziałku nie mam możliwości konsultacji lekarskiej. Przy oddawaniu moczu ( pod sam koniec odczuwam silne pieczenia). Teraz wieczorem jakbym odczuła znaczną poprawę. Czy jest to możliwe przez rozciąganie się macicy? Jakie badanie z moczu powinnam wykonać w poniedziałek? Badania będę robiła prywatnie w Polsce. Mieszkam za granicą. Pisałam z położną, która zleciła tylko badanie moczu. Dziękuję i pozdrawiam

~Marta c

~Marta c

Witam robilam badanie beta hcg co oznacz taki wynik 16614 mlU/ml prosze o odpowiedz