Ginekolog - położnik

ciąża ?

~Kasia 030714

~Kasia 030714

Witam. Okres miałam 23-29.11. Kochałam się z mężem wczoraj bez zabezpieczenia . Za dwa dni mam dni płodne . Owolacja 7.11. Czy możliwe że plemniki przeżyją i bd z tego ciaza?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ginekolog Magdalena Hołownia

Odpowiedź eksperta

Niestety ma Pani małe szanse na ciążę z tego stosunku. Proponuję powtórzyć stosunek tuż przed owulacją.

44597 ginekolog-magdalena-holownia Kobieta, 34 lata, Warszawa
~Kasia 030714

~Kasia 030714

Witam. Kochamy się z mężem codziennie. Od kilku dni boli mnie podbrzusze i jajniki ,przeważnie prawy . Aktualnie mam dni płodne . Co może być przyczyna? Czy możliwe że jednak znalazłam w ciążę ? Miesiaczke miałam 23-29.11. Tak jak pisałam wyżej. Do 26.09Miałam zawsze 26dnia miesiąca . Od października@ przesunela mi się na 22-23dzień miesiąca . Możliwe ze przesunely mi się dni plodne? Polegam na kaledarzyku który wylicza mi dni płodne ale może on się myli? Staramy się o dzidzie.

Odpowiedź eksperta

Na weryfikację, czy jest Pani w ciąży, jest jeszcze za wcześnie. Jeśli ma Pani aktualnie dni płodne, to ból może być spowodowany właśnie owulacją. Niekiedy po odbytej owulacji pojawia się torbiel krwotoczna, która wydłuża ból związany z owulacją - nie jest to jednak nic strasznego, gdyż taka torbiel samoistnie znika, nie wymagając żadnego leczenia. Powinna Pani współżyć codziennie - jest duża szansa na ciążę. Test ciążowy z moczu proponuję wykonać dopiero około terminu spodziewanej miesiączki. Pozdrawiam, Magdalena Hołownia

~Kasia 030714

~Kasia 030714

Dziękuję za odpowiedz. Czyli dziś bd największą San sa żeby zajść w ciążę skoro to dzień owulacji? Ile dni od owulacji jest jeszcze szansa? Z pierwszym dzieckiem nie było problemu od razu zaszlam. teraz staramy się już 3mies. Może być powodem nadzerka która leczyłam od 04.15-08.15? I wtedy też brałam tabletki antykoncepcyjne

Odpowiedź eksperta

Szansa jest codzienne, a największa w dniu przed owulacją oraz w dniu owulacji. Nie wiemy dokładnie, kiedy będzie u Pani owulacja - może opinia jest szacunkowa po zgłaszanych przez Panią dolegliwościach - nie mam możliwości wykonania wirtualnie usg u Pani.
Nadżerka nie przeszkadza w zajściu w ciążę.

~Kasia 030714

~Kasia 030714

Witam. Mąż jest przeziebiony teraz ,a ja mam dni płodne. Czy jeżeli zaszlabym w ciążę to dziecko może mieć jakieś wady przez to że mąż jest chory ?

~Kasia 030714

~Kasia 030714

Witam. 27.11 i 30.11 oraz 2.12, 5.12, 6.12kochałam się z mężem. Staramy się o dzidzie . Okres mam 23-27każdego mięs. Cykle 30dniowe. Dziś boli mnie podbrzusze i zauważyłam nie Wielka ilość brązowego śluzu na bieliźnie . Co to może być ?

~Kasia 030714

~Kasia 030714

Witam. Minęło kilka dni a ja nadal odczuwam ból w podbrzuszU.czy to mogłaby być ciąża? Czy to za szybko na takie objawy? Kiedy mogę zrobić test ? (Mam taki na którym jest napisane ,ze wykrywa ciąże po 6dniach ,ale zastanawiam się czy to prawdopodobne?)