Gdy bocian się spóźnia

Cynamon a regulowanie cyklu i pomocny w staraniach

~ElaEla

~ElaEla

Witajcie dziewczyny,
Zmagam się z PCO w dodatku mam niedoczynność tarczycy - z mężem staramy się od 5 lat o dziecko, brałam już różne leki: na stałe euthyrox, clostibegyt, pregnal itd.
Kiedyś przeczytałam artykuł o cynamonie, że reguluje cykl i pomaga w staraniach. No i stwierdziłam, że spróbuję - to tylko 1,4zł za opakowanie (zwróćcie uwagę, żeby pisało 100% cynamonu - bo widziałam już podróbki), jadłam jedną łyżeczkę dziennie z jogurtem lub startymi jabłkami. Już po pierwszym miesiącu dostałam okres w terminie (tak to miałam co 40-60 dni a czasem musiałam wywołać luteiną). W pierwszym cyklu po zaszłam w ciążę. Nie mówię, że na każdą zadziała jak na mnie, ale może warto spróbować zwłaszcza, że jest to tania i naturalna metoda. Gdzieś też czytałam, że lekarze często nie mówią o takich badaniach głośno - bo naturalne metody spowodowałyby znaczny spadek dochodów tym co pomagają w leczeniu bezpłodności. Serdecznie pozdrawiam i dajcie znać jak to było u Was, czy Wam też pomógł???

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ulla

Ulla

to bardzo ciekawe co piszesz, a znasz może jakieś badania potweirdzające skuteczność tej metody - bo tak to można wierzyć i pewnie tak jest że czasami nie ma wyjaśnień dlaczego się udało albo dlaczego ciągle się nie udaje zajść w ciążę

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 38 lat, Jaworzno
Dorrcia

Dorrcia wpis edytowany

Ja też czytałam, że na cynamon trzeba uważać, a szczególnie podobno, dzieci nie powinny mieć z nim styczności w czystej postaci (czyli takiej zmielonej jak w przyprawie). Także może warto się jeszcze skonsultować z lekarzem? A jeśli już szukasz suplementów diety, na wyrównanie równowagi hormonalnej, no polecam Ci poczytać o http://www.inofem.pl/ , zawiera kwas foliowy i mio-inozytol, na stronie są wyniki badań, po za tym w necie też coś znajdziesz. Dokładnie opisai jak to działa etc. Podobno jest bezpieczne - bez skutków ubocznych, więc może warto takimi tematami się zainteresować?

50308 dorrcia Kobieta, 46 lat, Rybnik