Gdy bocian się spóźnia

Testy ciążowe

Iwa

Iwa

Dziewczyny, napiszcie proszę jakie testy ciążowe polecacie, ponieważ ja poprzednio kupiłam test, niestety nie pamiętam jego nazwy, ale kosztował 8 zł, był najtańszy, wykonałam go w pierwszy dzień po spóźniającej się @, wynik wyszedł negatywny (druga kreska była ledwo widoczna i to po 10 min.), po tygodniu poszłam do lekarza i okazało się, że jednak jestem w ciąży, dostałam luteinę, ale niestety .... Tym razem lekarka kazała mi się zgłosić zaraz po zatrzymaniu, dlatego zależy mi na dobrym teście.
pozdrawiam wszystkich serdecznie :23_30_126:

--

2254 iwa Kobieta, 39 lat

Odpowiedzi znajdują się poniżej

antalis

antalis

Nie ma pewnego testu. Tamten wyszedl w koncu pozytywny - bladziutka kreska byc moze dlatego ze bardzo wczesna ciaza byla.
Ja robilam Quik View - cena ok 13 zl.

Najbardziej pewnym testem - jest badanie z krwi beta HCG - tu własciwie nie ma mowie o pomyłce.

--

Szczęsliwa mama

313 antalis Kobieta, 34 lata, Katowice
Małgosia

Małgosia

Testy dostępne na polskim rynku wykazują ciążę na podstawie obecności w moczu gonadotropiny kosmówkowej (HCG). Hormon ten produkowany jest już od pierwszych dni po zapłodnieniu. Po około dwóch tygodniach trwania ciąży, jego stężenie w moczu jest odpowiednie, żeby móc stwierdzić ciążę na podstawie testu. Jednak test nie daje nigdy 100% pewności, dlatego w celu potwierdzenia ciąży należy skontaktować sie z ginekologiem, ponieważ istnieje szereg czynników, które mogą zafałszować wynik testu.

Ja w obu przypadkach robiłam test -Quick View - błyskawicznym testem płytkowym do wykonania rano, stwierdza ciążę już po 6 dniach od zapłodnienia, na wynik pomiaru czeka się minutę.
Taki mi Pani doradziła w aptece ;)

3 malgosia Kobieta, 40 lat, Warszawa
atena

atena

Nie pomogę w testach, robiłam 3 różne i wychodziły słabiutko, a byłam w 12 tyg. ciąży, jednak najlepiej zrobić betę z krwi i jest 100% pewności.

--

Nikolka&Milenka
http://images45.fotosik.pl/332/37e7473f55c63a66med.jpg

196 atena Kobieta, 41 lat, Szczecin
Iwa

Iwa

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Stresuje mnie ten temat (zresztą jak każdy ;-) ), ponieważ nie chciałabym, żeby okazało się że jest za późno. :36_11_20:

--

2254 iwa Kobieta, 39 lat
Małgosia

Małgosia

odezwij sie do nas koniecznie i napisz jak wyszło ostatecznie
sciskam i trzymam kciuki!

3 malgosia Kobieta, 40 lat, Warszawa
Iwa

Iwa

Oczywiście, za dwa tygodnie będę wiedziała i od razu dam wam znać (niezależnie od wyniku)

--

2254 iwa Kobieta, 39 lat
Madzix

Madzix

Polecam Ci test Bobo test strumieniowy. Standardowe testy wykrywają ciąże przy stężeniu 25 jednostek, a ten przy 10. Napisane na nim jest, że można go zrobić po 3 dniach od stosunku... Niewiem :) Ale w terminie miesiączki napewno będzie dokądniejszy. Pozdrawiam.

--

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

143 madzix Kobieta, 0 lat, Szczecin. Kiedyś Ciechanów.
Iwa

Iwa

Cześć dziewczyny, zrobiłam Betę HCG i wynik wyszedł 621, 9 mIU/ml:36_1_13:

--

2254 iwa Kobieta, 39 lat
paradajka

paradajka

ja użyłam 3 testy - wszystko wg zaleceń jednak dopiero 3 test pokazał słabe kreseczki - test z krwi najdokładniejszy

chyba że przy inseminacji testy głupieją...

--

http://parenting.pl/galeria/showgallery.php/cat/832

prosze o ocenę zdjęcia Adasia - 10 rz

3336 paradajka Kobieta, 0 lat