Gdy bocian się spóźnia

Ile to można się starać?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Maniulka

Maniulka

Dziewuszki, wiem, że łatwo mi teraz mówić, kiedy jestem już w ciąży, ale my też się staraliśmy prawie 2 lata (w tym czasie były dwie ciąże, ale niestety we wczesnych tygodniach je straciłam). Wiele razy załamywałam ręce, wypłakiwałam oczy, kłóciłam się z mężem, obwiniałam siebie i cały świat. W tym roku zaczęłam stosować testy owulacyjne. Test zbliżał się do pozytywnego, szybciutko, chociaż na jeden dzień zmienialiśmy otoczenie, jak nie domek na wsi, to Gdańsk, byle z dala od swojej sypialni :) I się udało... Nauczyliśmy się przed tą ciążą "odpuszczać", chociaż ja miałam z tym duży problem.
Zawsze sobie tłumaczyłam, że przecież nie może być tak, że nie poczuję dzidzi pod sercem i będę się tak długo starała, żeby je poczuć dopóki mi organizm nie odmówi posłuszeństwa!!
Trzymam za Was kciuki!! Uda się, bo nie może być inaczej!!

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxedf9hw70js141.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2rw0ynkn2.png

29403 maniulka Kobieta, 36 lat, Olsztyn
sylwia30+

sylwia30+

Hej,
ja też skorzystałam z pomocy kliniki Gameta i udało się! - już odliczam do drugich urodzin Wojtusia :) Leczyłam się u dra Pawła Radwana - bardzo miły człowiek, a przy tym naprawdę kompetentny. Nic na wariata, wszystko po kolei - najpierw kompleksowe badania, potem leczenie. cały czas opowiadał mi, co się dzieje z moim organizmem i dlaczego. Tak się wyedukowałam, że mogę teraz porad udzielać :P

--

http://www.suwaczek.pl/cache/8fe8208827.png

29258 sylwia30-1 Kobieta, 38 lat, Łódź
olka18

olka18

Moi znajomi starali się prawie rok, konsultowali sie z lekarzami, ale generalnie sie nie spinali, nie martwili sie tym. Przynajmniej takie wrażenie sprawiali. Najważniejsze, ze w koncu sie udalo, a teraz maja zdrowe 2-letnie dziecko:)

--

Robisz porz

29650 olka18 Kobieta, 0 lat
KOSTA24

KOSTA24

My też się staraliśmy prawie rok... Najpierw każde spóźnienie okresu traktowałam bardzo poważnie, leciałam po test i nic. Po pół roku byłam załamana. Potem jakoś się tak przytrafiło że zmarł mi tata a lekarz wykrył u mnie lekką niedoczynność tarczycy, zaczęłam brać leki... żałoba i tak jakoś na chwile przestałam obsesyjnie myśleć o dziecku, stwierdziłam co będzie to będzie.
W grudniu spóźnił mi się okres parę dni... Mówiłam mężowi ale stwierdziliśmy to napewno nie to... nie dostałąm do świąt więc kupiłam test i dzień przed wigilią zrobiłam... i wyszły 2 grube krechy ,w wigilię 2test i tak samo... A test zrobiłam tylko po to żeby się przekonać czy mogę sobie wypić coś w Swięta... :aku:
Teraz mamy swój 4 miesięczny Skarb... Także dziewczyny nie wkręcajcie się za bardzo i u mnie też pomogły badania poziomu hormonów bo słyszałam że problemy z tarczycą też mogą być powodem problemów z zajściem w ciąże... Zyczę owocnych starań...:36_2_25:

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eppfvmpgg.png
http://www.suwaczki.com/tickers/1o4uh4cdj39esl2a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/7ux3egz29o7u2tc8.png

28097 kosta24 Kobieta, 37 lat, kuj-pom
asiaroza1

asiaroza1

My się staraliśmy dwa lata....warto było, półtoraroczny rezultat naszych starań teraz smacznie śpi:)

--

http://s4.suwaczek.com/201106214965.png
http://s3.suwaczek.com/20141206734453.png

30417 asiaroza1 Kobieta, 33 lata, Płock
MarteczkaJ

MarteczkaJ

Witajcie, chciałam się podzielić moją "tajemnicą" :) Staraliśmy się o bobaska prawie rok, wciąż myśleliśmy o tym, kiedy należy już iść z tym do profesjonalisty, i... po długim biciu się z myślami, zdecydowałam jeszcze spróbować magicznego żelu ułatwiającego zapłodnienie. Z dużą nieufnością traktowałam reklamy, bo i też preparat dostępny tylko w internecie, więc może być podejrzane... Ale ponieważ co nieco o ludzkiej biologii wiem uznałam, że można spróbować - na pewno nie zaszkodzi. I tak zawsze używaliśmy jakiegoś lubrykantu, bo taka była potrzeba. No i UDAŁO SIĘ chyba po 2 użyciu! Prawda więc jest taka, że czasem problemem nie jest jedna osoba, ale tzw. problem techniczny :) Okazuje się, że dostępne w sklepach żele popularne intymne wręcz mogą utrudniać plemnikom poruszanie się, a ten żel to ułatwił. Takie proste i czemu nie wpadłam na to wcześniej! Polecam, za żel zapłaciłam 69zł, nazywa się Conceive Plus. Polecam dla tych, którzy są zdrowi, a nie wiedzieć czemu dzidzia nie wychodzi...

P.S.Druga teoria jest taka, że do poczęcia przyczyniło się nowe łóżko po przemeblowaniu sypialni :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3oskjopyqtyq7g.png

30664 marteczkaj Kobieta, 36 lat, Kraków
Umbria

Umbria

Widzę, że również jesteś na początku maratonu, z mężem staramy się już od roku i nic, jako, że mieszkamy w stolicy i akurat w marcu będzie 1 w Polsce wystawa dot. płodności organizowana przez FertilityFair to zamierzamy się wybrać i poznać wszystkie możliwości jakie mamy, lepiej być zorientowanym ile co może trwać, od tygodnia myślimy również o innych metodach ostatecznie.

--

30781 umbria Kobieta, 0 lat
agusb

agusb

My staraliśmy się rok. Teraz mogę napisać TYLKO rok. Takie czekanie wykańcza od środka, wypala, wystawia związek na próbę, ale też uczy pokory.
Pamiętajcie o tym dziewczyny. Co nas nie zabije to wzmocni.

--

Są dwa sposoby na rozbawienie Pana Boga.
Pierwszy to opowiedzieć mu o swoich planach na przyszłość.
Drugi...powiedzieć mu, że coś jest niemożliwe.

30729 agusb Kobieta, 30 lat, Rawicz