Skocz do zawartości
Forum

Ile to można się starać?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Luśka310

Ja starałam się prawie 15 miesięcy, początkowo myślałam że to pójdzie "jak z płatka", ale okazało się że mam niedoczynność tarczycy i to powoduje że miewam cykle puste. W konsekwencji po diagnozie i leczeniu oraz monitorowaniu cyklu udało się. Dziś komputer myway służy mi jako naturalna antykoncepcja.

Odnośnik do komentarza

Hej no to ja O sobie trochę. Ogólnie w ciążę zachodzą od razu w sumie 4 razy zaszlam przy pierwszej próbie. I tak narazie mamy 2 do 2. Dwoje wspaniałych dzieciaczkow 10 lat córcia i 6 lat synek. W czerwcu 2018 przeprowadziliśmy się do nowego domku i od razu zaczęliśmy się starać o 3 potomka. W pierwszym cyklu się udało niestety nasze szczęście trwało 8 tygodni. Po dwóch miesiącach znowu spróbowaliśmy i znowu się udalo te szczęście trwało 6 tygodni. Teraz od 3 miesięcy działamy i nic i tak się pocieszam że jak dłużej poczekam to może się uda. I ja nie wiem już sama co gorsze. Pozdrawiam wszystkie starając się dziecko to jednak największe szczęście

https://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmhazpcy7j.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0aquttwoi3.png
13.09.18-9tc * 01.12.18-6tc *

Odnośnik do komentarza

ja starałam sie prawie 7 cykli, po 3 straciłam powoli wiarę, ale trafiłam na mądrego lekarza, który polecił nam taki układ, seks co 2-4 dni do owulacji, którą kontrolowałam komputerem myway, później w czasie dni płodnych intensywnie raz dziennie, ale nie częściej i później co 2-4 dni, na początku mechanicznie do tego podeszliśmy, ale później już luz i udało się

Odnośnik do komentarza
Gość Aurelia777

ja starałam sie prawie rok, wiele emocji tych pozytywnych jak okres się spóźniał i tych negatywnych jak nadszedł. Nie mniej jednak warto było, co robiłam? wiele rzeczy ale od początku starań śledziłam jajeczkowanie i u lekarza i w zaciszu domowym. Mąż kupił mi komputer cyklu myway. Został ze mną do końca, teraz po porodzie wykorzystuje go dodatkowo jako anty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...