Skocz do zawartości
Forum

obfite krwawienia międzymiesiączkowe


Rekomendowane odpowiedzi

W życiu jeszcze nie korzystałam z forum. szczerze. Śmieszne, co?? Mam problem, miesiączkę miałam dwa tygodnie temu, a wczoraj dostałam obfitego krwawienia, leje się ze mnie bardzo, tak jakbym miała znów miesiączkę, żywa, czerwona krew:( Mam 29 lat, za sobą dwa cięcia cesarskie, ostatnie 27.07.2005. cytologię robiłam w styczniu i było wszystko super. miesiączki mam regularne. aha i od października 2006r. mam wkładkę wewnątrzmaciczną zakładaną na 5 lat. trochę się martwię. umówiłam się na wizytę u ginekologa, ale puki co się boję. Co może być powodem tak obfitych krwawień międzymiesiączkowych??

Odnośnik do komentarza

Witaj, może powodem są szalejące hormony?
U mnie pod wpływem stresu miesiączka całkiem się zatrzymała (biorąc tabletki antykoncepcyjne), wcześniej miałam plamienia międzymiesiączkowe (nie bardzo obfite ale były), odstawiłam tabletki na dwa miesiące i teraz jest dobrze.
Czasem obfitsze krwawienia są zwiastunem endometriozy, co przy cesarkach też się czasem zdarza, ale wiadomo lekarz Cię zbada to cię uspokoi.
Ja także różne rzeczy (i choroby) brałam pod uwagę, a okazało się to tylko grą hormonów, czego i Tobie życzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...