Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Maść na blizny po trądziku

mała gaduła

mała gaduła

Witajcie czy ktoś zna dobra maść na blizny po trądziku , cena nie gra dla mnie roli ważna jest skuteczność stosowałam maśc cebulową i cepan ale niestety nic nie pomaga :(

4888 mala-gadula Kobieta, 34 lata

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Nusiak

Nusiak

Hej!

Ja dla mojej córci na blizny po ospie stosowałam CONTRACTUBEX:
CONTRACTUBEX Ĺźel 50g | SkĂłra | i-Apteka.pl
Ona też jest z wyciągiem z cebuli, więc nie wiem czy czasem jej nie stosowałaś ;)

Jest bez recepty, ale nie jest aż taki drogi jak wskazuje na to cena z linku. Ja płaciłam
około 40zł. Moja mama stosowała go na bliznę pooperacyjną, ale niestety była na niego
uczulona i musiała przerwać. Ale lekarz bardzo żałował, bo mówił, że to jest jedna z
lepszych maści na blizny. Na ulotce podają też, że można stosować w przypadku blizn
potrądzikowych. U nas w przypadku ospy dało radę :)
Najlepiej na początku (jeśli kupisz jaką kolwiek maść na blizny) użyj jej na ręce, czy gdzieś
w jakimś nie widocznym miejscu, a nie na twarzy. Zobacz czy nie masz uczulenia i wtedy
stosuj dalej :)

Pozdrawiam :)

3983 nusiak Kobieta, 36 lat, Kalisz / Wrocław
mała gaduła

mała gaduła

Strasznie ci dziekuje zakupię na pewno bo juz nie wiem co stosować próbowałam mikrodermobrazji i kwasów u kosmetyczki ale niestety nic nie dało . Dzieki jeszcze raz

4888 mala-gadula Kobieta, 34 lata
Kasiorek

Kasiorek

Alansil (Terpol) aerozol 200 ml, składniki Dexpantenol o działaniu przeciwzapalnym i przyśpieszającym regenerację
naskórka. - na Przebarwienia, małe blizny
Alantan (Unia) – maść 2%Ok. 5 zł
Alantan Plus – krem ok 6 zł
Alantan Plus – maść ok 6 zł
Cepan – krem 1% ok 11 zł i ja osobiście doradzam właśnie ten preparat
Alantavit (Coel) – maść 1% ok 8 zł
Alcepalan (Herbapol Poznań) – żel 1%, ok 6 zł
Saliderm - żel, ale nie orientuję się w cenie

--

http://www.suwaczek.pl/cache/7a61423504.png

http://www.suwaczek.pl/cache/73ef5b1ebc.png

4037 kasiorek Kobieta, 34 lata, Rybnik
jaciko

jaciko

Najlepiej zapytać w aptece, tam zawsze coś doradzą

38022 jaciko Mężczyzna, 44 lata, Nowy Sącz
edzionka1972

edzionka1972

U mnie i moich znajomych żadne maści i kremy się nie sprawdziły pomogła dopiero laseroterapia w [reklama usunięta], po całej serii zabiegów blizny zostały wygładzone :)

63886 edzionka1972 Kobieta, 47 lat, Warszawa