Skocz do zawartości
Forum

Wypadające włosy


Rekomendowane odpowiedzi

Muminka ja też nadal karmię, juz rok prawie po porodzie a ja mam 5 włsów na krzyż...

mojej cioci na łysienie plackowate lekarz zalecił odżywke kamiwaza ale kosztuje ok. 80 zł za 100ml

KAMIWAZA ODŻYWKA DO WŁOSÓW - ŁYSIENIE, WYPADANIE WŁOSÓW ! - Apteka internetowa Domzdrowia.pl - leki, suplementy i kosmetyki w internecie. Sprawdź nasze promocje.
ciotka mówi że część włosów jej odrosła ale ja jej nie kupiłam bo kurcze ta cena...

teraz mam odżywke WAX którą mi polecono ale dopiero 2 razy uzyłam i nic...
a na innym forum dziewczyny ją zachwalały.
zobaczymy po dłuższym stosowaniu
WAX wosk odżywka włosy SŁABE WYPADAJĄCE 20 ml (575999694) - Aukcje internetowe Allegro

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

Ja po ciązy używałam tabletek Vitapil sa naprawde dobre. Nawet nie zużyłam całego opakowania bo po tygodniu włosy juz mi nie wypadały. Poza tym co mnie bardzo ucieszyło, włosy mi sie nie przetłuszczały, tak jak musiałam myć co drugi dzien to po tabletkach dla sprawdzenia nie myłam przez 5 dni i nadal były dobre.
Kiedyś używałam odżywki WAX sa dwa rodzaje do jasnych i ciemnych. Do kupienia tylko w aptece. Tanie bo kosztuje ok 30 zł a starcza na długo. Odżywki te polecane sa osobą po chemioterapi i przebytych ciężkich chorobach. Jest instrukcja i naprawde włosy sa o niebo lepsze.

http://www.suwaczek.pl/cache/174b1a1278.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-55353.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-55354.png

Odnośnik do komentarza

pinklady
krysiak a ten tran to przy karmieniu mozna?
a to taka nazwa tran norweski? ile kosztuje?
bo bym może spróbowała
bo jeszcze trochę i na perukę zacznę zbierać...

Powiedziałam dzisiaj w poradni laktacyjnej, że łykam ten tran i pani dr nie zaprotestowała, więc można :) zresztą tu masz wypowiedź eksperta Karmienie piersią - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
Poza tym tran zaleca się dzieciom już od 6 tygodnia życia :)
Ja myślę, ze my w naszej kulturze, to nie mamy zwyczaju jeść dużej ilości ryb, a tran zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, które bardzo dobrze wpływaja na rozwój mózgu.

Ten tran, który ja łykam nazywa się norweski, ale kiedyś łykałam taki zwykły. Oto ten mój TRAN NORWESKI MOLLER'S 80 KAPSUŁEK - Apteka internetowa Domzdrowia.pl - leki, suplementy i kosmetyki w internecie. Sprawdź nasze promocje. Ja biorę ok. 2-3 kapsułek dziennie, a zaleca się dużo więcej, ale ja też nie chcę przesadzić. Z tym, ze nie można brać już do tego innego zestawu witamin zawierajacego wit A.

Co do falvitu, prenatalu itp., to próbowałam to brać, ale moje dziecko nie toleruje żelaza w nich zawartego i tran był dla mnie jedynym zestawem jakichkolwiek witamin nie zawierających żelaza. Okazał się w moim przypadku strzałem w dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza

Chciałabym tak z 1,5 roku karmić.... Suplementów za bardzo brać nie mogę, bo Młody ma dużo za dużo fosforu we krwi w związku z czym jestem na diecie i nawet mineralną gotuję... Tran odpada, bo ryb ruszać nie mogę...
Spróbuję chyba tej rzodkwi, jakoś do mnie przemawia no i na pewno nie zaszkodzi, ani mnie ani młodemu. Zdążyłam już wyczytać na innym forum o maseczce z oliwy, żółtka i oleju rycynowego. Dziewczyny polecają też szampon Dove Therapy. Chyba spróbuję wszystkiego na raz bo mnie w końcu mąż dla jakiejś bardziej owłosionej rzuci...

A swoją drogą, to te włosy mogłyby z innych miejsc wypadać... Muszą akurat z głowy????

Odnośnik do komentarza
Gość Malynowska

Ja próbowałam wszystkiego. Od odżywek drogeryjnych po naturalne wcierki. Nic niestety nie pomagało, a włosów ciągle ubywało. Byłam mega załamana. Ale w końcu zaczęłam czytać w internecie, że dobre efekty daje mezoterapia włosów. I rzeczywiście. Zapisałam sie [reklama usunięta] i po kilku zabiegach włosy przestały sypać się garściami i widzę, że wyrastają nowe.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja przyszłam się pochwalić, że za kilka dni spełni się jedno z moich największych marzeń - przedłużę i zagęszczę swoje włosy :) dziś byłam na konsultacji z trychologiem w Miraflores i nic nie stoi na przeszkodzie do wykonania tego zabiegu :) czy któraś z was może posiada doczepki? Jak wam służą? chętnie poznam wasze opinie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...