Skocz do zawartości
Forum

Ciąża po łyżeczkowaniu


Gość Rimela

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
14.06. miałam robioną kolposkopię wraz z pobraniem wycinka z szyjki macicy do badania histopatologicznego, a następnie łyżeczkowanie. Na szczęście okazało się, że to tylko nadżerka. Jak stwierdziła Pani doktor, nic poważnego i kazała przyjść dopiero po 2 miesiącach od wyniku, bez żadnego leczenia.
Widocznie po zabiegu przesunęła mi się owulacja i dziś rano dwa testy ciążowe wyszły pozytywnie. I tu moje pytanie, czy ta ciąża ma szansę się utrzymać? czy dziecko jest w jakiś sposób zagrożone? kompletnie nie spodziewałam się ciąży więc prowadziłam dość "wakacyjny" tryb życia w lipcu i teraz strasznie się martwię. Dodatkowo w pt dostałam jakiejś infekcji i używałam globulek dopochwowych InVag z kwasem mlekowym. Czy to może zaszkodzić?
Dużo pytań, które ciągle mam w głowie :( na wizytę u lekarza muszę poczekać bo nie dość że jest na urlopie to chyba za wcześnie, aby wykrył ciąże. Szczerze powiem, że nie wiem w ogóle jak mam to sobie liczyć. Zwykle miałam cykle 28 dniowe ale teraz na 100% uprawiałam sex później z powodu gojącej się szyjki macicy po wycinku.
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Dodam, ze mam 37 lat i mam już dwójkę dzieci, z czego starsza właśnie wyzdrowiała po rumieniu zakaźnym, który panował w przedszkolu :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...