Skocz do zawartości
Forum

Ból kręgosłupa


Gość limetta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kiiimme

Nie powinnaś tak nigdy robić dla dobra kręgosłupa Podczas pochylania się i podnoszenia przedmiotów z ziemi musisz pamiętać o tym, aby utrzymać kręgosłup wyprostowany, a zgiąć nogi w kolanach. Nie wolno podnosić ciężarów na wyprostowanych nogach, zginając kręgosłup!

Wydaje mi sie, ze powinno Ci niedługo przejść bo go nadwyrężyłaś, jednak jeśli Ci nie przejdzie to pozostaje Ci jedynie jedno. Mianowicie wizyta u fizjoterapeuty:
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Dobrze jest tutaj na pewno zastanowic się nad powodem bo moze byc ich wiele

praca w siedzącej pozycji

dyskopatia

garbienie się

ewentualnie niewygodne krzeslo

Jeśli odczuwacie takie problemy, polecam skontaktowanie sie ze specjalistą.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Mnie długo bolał kręgosłup a najbardziej odcinek lędźwiowy. Byłam dwa tygodnie temu w centrum [reklama usunięta] na rezonansie i teraz mam w końcu skierowanie na rehabilitacje. Badanie jest bardzo potrzebne bo wtedy dokładnie lekarz widzi co dolega.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Odnośnik do komentarza

W takich przypadkach robi się po prostu badanie USG, ale nie czeka się na skierowanie. Trzeba to załatwić jak najszybciej. Wtedy masz ocenę sytuacji, wiesz, co się dzieje i możesz zaplanować dalsze leczenie. 
[reklama usunięta]
Nigdy nie odwlekajcie takich rzeczy - starajcie się załatwiać to jak najszybciej, by działać dalej. Inna kwestia, że bierzcie pod uwagę wyłącznie miejsca, gdzie to jest załatwiane profesjonalnie. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...