Skocz do zawartości
Forum

Rodzic kradnie...


Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest dość dziwny dla większości społeczeństwa.

Aktualnie jeszcze mieszkam z rodziną ale za jakieś 5 miesięcy się wyprowadzam do upragnionego lokum.

Moja mama i młodsza siostra kradną moje rzeczy na potęge i nie widzą w tym nic złego...
Z racji wykonywanego zawodu mam dużo kosmetyków ale jednocześnie drogich marek...
Moja matka regularnie przychodzi po różne rzeczy aby zrobić sobie makijaż...
Nie byłoby w tym mega problemu gdyby rzecz wracała na swoje miejsce... jednak bardzo często ląduje ona w łazience przez to potem moja siostra uważa że ma pełne prawo je wziąć i zchomikować w swoim pokoju...
Na pytanie dlaczego rzecz nie wraca na swoje miejsce dostaje odpowiedź że dany produkt jest mi nie potrzebny skoro akurat danego dnia kiedy ona go wzieła leżał w szufladzie a ja pojechał do pracy z innymi...
Oraz że nie potrzebuje tylu różnych produktów, moim klientkom wystarczy jeden podkład w dwóch kolorach -.- ...

Już nie długo się wyprowadze ale nie wiem jak z nimi rozmawiać bo dzieje się tak ze wszystkimi moimi rzeczami... A boje się że może dojść do rękoczynów z mojej strony i mogę się nie powstrzymać, choć staram się jak mogę...

Ważna informacja: moja mama nie cierpi na brak kosmetyków do codziennego makijażu.
Jeśli przyjdzie i powie że coś potrzebuje szukam rzeczy ktorych faktycznie nie używam a mają ważny termin przydatności i jej oddaje.
Mojej siostrze (ma 14 lat, i nie dociera że makijaż jej nie potrzebny jest...) staram się pokazywać na które marki ją stać i co wybierać, ale jak są jakieś okazje to czasem sama jej coś lepszego sprezentuje...

Nie wiem co mogę z nimi zrobić...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...