Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Tabletki na poprawę libido

~Dzeksona

~Dzeksona

Dziewczyny sama od prawie roku jestem na antykoncepcji hormonalnej. I plusów jest bardzo wiele bo nie dość że poprawiła sie moja cera, to jeszcze dla zdrowia lepsze było u mnie uregulowanie hormonów z uwagi na to,ze mam problemy z niskim poziomem progesteronu. Jednak są pewne ale.... Moje libido znacznie się pogorszyło.Oczywiście skonsultowałam to z lekarzem i zmieniał mi 2 razy tabletki anty i przy każdych było tak samo. No nie mam takiej ochoty jak na seks co wcześniej.Zastanawiałam się nad tabletkami na libido jednak czy coś takiego może mieć jakiekolwiek dzialanie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~angela897

~angela897

Też tak mam. Jeśli próbowałaś zmiany tabletek na różne ( a widzę,ze brałaś tabletki zawierające w sobie bardzo różne hormony) to po prostu tak masz. U wielu spadek libido jest częstym (oczywiście niepożądanym efektem). Tabletek na większe libido jak najbardziej możesz sobie spróbować. Ale odpuściłabym sobie asequrellę bo u mnie osobiście efektów nie dała żadnych poza bólem głowy :P Lepsze są moim zdaniem libido therapy. Aczkolwiek nie tak rozreklamowane.

~angela897

~angela897

Jak najbardziej. Po prostu nie są tak rozreklamowane jak jest rozreklamowana asequrella. Co nie znaczy oczywiśćie,ze nie mają działania bo mi osobiście bardzo pomogły. Z tabletki na tabletkę czułam,że libido mi sie podnosi. Aż było takie jak wtedy kiedy nie brałam antykoncepcji. Nadal je biorę, ale nie wiem jak tobędzie jak je odstawię. Czy brak ochoty na seks powróci czy nie.

~Marzena1a

~Marzena1a

u mnie po tabletkach też spadło libido, nawet się zmartwiłam, że jestem zabezpieczona a tu ochoty zero :( wtedy ginekolog zaproponował zmianę i przy belarze wszystko wróciło do normy; nie z dnia na dzień to wiadomo, organizm trochę czasu potrzebował; ale cieszę się, że całkiem nie musiałam odstawiać tabletek, bo zależało mi na dobrym zabezpieczeniu;

~wojta

~wojta

ja swoje tabletki właśnie na belarę zmieniałam i przy nich to mam wszystko w jak najlepszej normie, to skuteczne zabezpieczenie;