Skocz do zawartości
Forum

Jaki blender polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem użytkowniczką blendera profi cook ( tu jest ich katalog). I bardzo sobie chwalę
Dobrze rozdrabnia produkty o różnej konsystencji takie jak twarde warzywa, mięso, ryby, owoce. W zasadzie rozdrabniam tam wszystko. Rączka pojemnika blendera jest dobrze dopasowana do dłoni. Jednorazowo można np. rozdrobnić 10 średnich ziemniaków na placki dla 3 osób na syty obiad. Przy mniejszych ilościach produktów może zastąpić duży robot kuchenny, mocny silnik radzi sobie doskonale z miksowaniem, ucieraniem, czy szatkowaniem, przy twardych produktach użyć najszybszych obrotów i bez problemu poszatkuje :) Jest to zdecydowanie najczęściej użytkowane przeze mnie urządzenie w domu.

Odnośnik do komentarza

Ja jak się zastanawiam który produkt wybrać, idę do sklepu z AGD w stylu Media Expert i po prostu pytam obsługi. Na każdym dziale są ludzie, którzy powinni się znać i mówią czym się różnią od siebie produkty. Potem można zawsze wejść na ich stronę i sobie porównać ceny. Jest opcja zamawiania do sklepu, a przed świętami są wydłużne godziny odbiorów, więc nic tylko zamawiać ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...