Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Konto firmowe w banku

~Slowmine

~Slowmine

Dziewczyny postanowiłam spełnić swoje marzenie i otworzyc własną firmę.... Mam jednak problem w jakim banku warto jest założyć konto, bo przecież musze mieć konto firmowe. Doradzicie jaki bank ma najlepsze oferty w tym zakresie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Banjoli

~Banjoli

Bardzo dobre konto firmowe ma nest bank. Prowadzenie konta jest darmowe, darmowe są przelewy, darmowa jest również karta do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Gorzej z wpłacaniem gotówki – obecnie nie ma możliwości wykonania takiej operacji za darmo.
Najlepiej jeśli po prostu zerkniesz sobie na to porównanie:
https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-firmowych/

Na stronie jest dobre porównanie kont firmowych jakie oferują poszczególne banki.

Dziubala

Dziubala

Slowmine, jeśli założyłaś jednoosobową działalność gospodarczą, to nie musisz zakładać konta firmowego. Mając taką firmę możesz korzystać z konta prywatnego.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
marzen@

marzen@

Dokładnie tak jest, jak pisze Dziubala. A jeśli potrzebujesz osobnego konta, to tak na prawdę banki maja bardzo podobne oferty, wszystko zależy od twoich preferencji (np. jak dużo przelewów będziesz wykonywać, czy potrzebne ci konto walutowe, co z bankomatami, wpłatomatami itp)

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 13 lat, gdzieś daleko stąd...
adam987

adam987

Ja mam rachunek bieżący w baku Raiffeisen. Doszłam do wniosku, że lepiej nie łączyć finansów firmowych z osobistymi. Wiem przynajmniej na czym ja stoję, i na czym firma.

29064 adam987 Kobieta, 43 lata, warszawa