Skocz do zawartości
Forum

Czy mogło dojść do zapłodnienia?


Gość Manuela

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 21 lat, mam wykryty PCOS. Ale testy owualcyjne wychodzą pozytywne robiłam wczoraj i wyszło ze mam niby najwyższy dzień płodności albo ze do 24 godzin ma dojść do owulacji test był z clear blu ten z buźkami i była uśmiechnięta nie migająca . We wtorek kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczeń ale nie doszedł we mnie na około minutę przed wytryskiem wyszedł. Dzisiaj tez się kochałam tym razem ta sama sytuacja około 30 sekund -1 min przed wyszedł ale potem po jakiejś minucie niewielka ilość spermy z pół ml włożył mi do środka potem użyliśmy wibratora dodam ze było dużo mojego śluzu przezroczysty rozciągliwy temperatura 36,6 i pół . Spermy było naprawdę nie wiele do tego z palca potem wibrator do tego użyliśmy żelu intymnego na bazie wody (podobno zabija plemniki ) a sperma weszła do środka z palca (nie głęboko ) nie wiem czy wibrator mógł ja wsunąć dalej i czy tez przeciwnie (mogły się wydostać ) po wyjęciu wibrator był suchy wiec raczej zostało w środku ta mała ilość .. nic tez ze mnie nie spływało jak to po stosunkach normalnych zakończonych wytryskiem w pochwie .. wyglądało na to ze ta niewielka ilość została w środku .. pomóżcie jakie są szanse ze zajdę w ciąże ? Dodam ze oboje mamy warunki żeby zostać rodicsmi wiec to nie problem.. oczywiście lepiej jeśli do tego nie dojdzie bo narazie nie planowaliśmy poprostu nawet ślubu nie mamy a wolelibysmy tak po ślubie i w ogóle

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...