Skocz do zawartości
Forum

Stolik kawowy do salonu


Rekomendowane odpowiedzi

Wysoka jakość wykonania,
stabilność
łatwość w czyszczeniu
o elegancki, lecz nienarzucający się wygląd.
Z tego względu warto zakupić stolik kawowy od razu, wraz z miejscami do siedzenia, co pozwoli na bezproblemową aranżację salonu, zarówno pod kątem wystroju wnętrza, jak i rozmieszczenia poszczególnych mebli.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Ja w salonie mam ławę robioną na zamówienie, bo chciałam w określonym kolorze i z szufladami.
Jak chcesz stolik kawowy, to wystarczy wybrać się do dużego sklepu z meblami i wybrać to co ci się spodoba. Ważne, by pasował do reszty wystroju salonu.
A to czy duży czy mały, to zależy od tego ile masz na niego miejsca, czy w pokoju masz inny stół, czy ma być tylko dla ciebie, czy dla wszystkich. Sama musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy potrzebujesz stolik mały czy duży :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 7/12/2018 o 7:55 AM, Gość brikke napisał:

Dziewczyny zupełnie nie mam pomysłu na to jaki stolik kawowy do salonu kupic. Mniejszy wiekszy? Co jest obecnie modne i co sobie kupowałyscie?

Ciekawym rozwiązaniem jest kupienie zwykłego stolika w przystępnej cenie i naklejenie na niego wysokiej jakości naklejki dekoracyjnej z oryginalnym wzorem, jak np. jedna z tych:

Wiele wzorów jest naprawdę estetycznych, dlatego bez problemu można dobrać coś do salonu.

Edytowane przez Aplip.pl

Aplip.pl: Fototapety na zamówienie, plakaty na ścianę i naklejki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...