Skocz do zawartości
Forum

7 tydzień 4 dzień, pęcherzyk żółtkowy / brak zarodka :(


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny potrzebuję waszej porady. Nie wiem czy w dobrym miejscu założyłam wątek, jeśli nie to przepraszam. Ostatnią miesiączkę miałam 28 kwietnia cykle mam 30-31 dniowe. U lekarza byłam na usg w 4 tygodniu ciąży (czyli tak naprawdę 2 tydzień)31 maj. Lekarz widzał malutki pęcherzyk, kazał mi przyjść za 12 dni. Pęcherzyk był już naprawdę duży ale bez widocznego pęcherzyka żółtkowego. Kolejna wizyta za 3 dni- pęcherzyk żółtkowy zaczęł się kształtować. Kolejna wizyta za 5 dni pęcherzyk żółtkowy ładny okrągły ale brak zarodka:( Mam wszystkie objawy ciąży. Beta prawidłowa. 25 maja miałam 512 a 25 czerwca 35 500. Lekarz powiedzial,że podejrzewa puste jajo płodowe :( to moja pierwsza ciąża i bardzo to przeżywam. Dodam, że lekarz dał mi skierowanie do szpitala ale nie poszłam bo wydaje mi się, że to za wcześnie. W poniedziałek umówiłam się do innego lekarza, który ma nowe usg. Ten co chodziłam do niego dotychczas miał takie 20 letnie. Dodam jeszcze, że takie częste wizyty co parę dni strasznie mnie dobijały. Myślicie, że jest jeszcze szansa na to, że zarodek się pojawi?? czy któraś z Was tak miała??. W poniedziałek będzie 8 tydzień i 3 dzień. Strasznie się boję :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...