Skocz do zawartości
Forum

Ciąża?


Gość Szalalala111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szalalala111

Zacznę od tego, że od dobrych paru miesięcy pojawia się u mnie okres między 20-26 dniem każdego miesiąca i trwa średnio 5 dni. Ostatni okres miałam 25.05-30.05... 1, 2, 3 czerwca współżyłam z moim partnerem, bez zabezpieczenia... Nie doszło do wytrysku (partner rzadko dochodzi) 06.06 w godzinach wieczornych przyuwazylam, że z pochwy wypływa mi krew. Leci do teraz. W internecie czytałam, że może to być krwawienie które oznacza zagnieżdżenie się zarodka. Tylko nie zgadza mi się to, że trochę bolał mnie brzuch oraz, że mam czystą krew, bardzo bordowego koloru+skrzepki. Czy jest to ciąża? Zaznaczę, że nie mam jak pójść do ginekologa. Kiedy najlepiej wykonać test ciążowy? 02.06. bolał mnie wyrostek, czy to może być z tym powiązane, czy to pierwsze objawy ciąży? Czy możliwe, że zaszłam poprzez prejakulat? Dzisiaj krwawienie zaczęło ustępować, nie bolą mnie piersi, nie wymiotuję oraz nie mam mdlości. Bardzo proszę pomoc

Odnośnik do komentarza

Zagnieżdżenie zarodka nastepuje miedzy 6-12 dniem od zapłodnienia, więc u ciebie to raczej nie to. Tym bardziej, że jesli natepuje wtedy krwawienie to jest delikatne, bardziej przypomina plamienie i brak jest skrzepów. U ciebie byc może krwawienie spowodowane jest infekcją, nadżerką lub innymi przyczynami. Byc może po prostu szybciej dostałaś okres, co się czasem zdarza, tym bardziej, że cykle masz w ogóle dość krótkie. Lepiej jednak udać się do ginekologa jak najszybciej dasz radę, by sprawdził czy wszystko w porządku lub zalecił stosowne leczenie.
Test najlepiej wykonać w terminie najbliższej miesiączki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...