Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Gdzie kupić fajne buty sportowe?

~bluelllle

~bluelllle

Gdzie kupujecie buty sportowe?
Znacie jakies strony godne polecenia? Na Zalando nie ma nic ciekawego.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Baron21

~Baron21

Bardzo dużą bazę butów sportowych można znaleźć w sklepie Sizeer . Robię tam zakupy od lat i nigdy nie miałem żadnych problemów. Zawsze mają spory asortyment, z którego każdy może coś wybrać dla siebie, a dodatkowym atutem jest fakt, że co chwilę mają tam duże akcje promocyjne, dzięki którym można zakupić swoją ulubioną parę butów w na prawdę atrakcyjnych cenach. Dodatkowo w przypadku niezdecydowania pomiędzy jedną, a drugą parą obuwia można zawsze udać się do któregoś sklepu stacjonarnego i przed zakupem dobrać odpowiedni model żeby potem się nie rozczarować i nie bawić z wymianą.

Nela33

Nela33

Również polecę domodi. Poza tym kupuję też w Foot Lockerze, ale to raczej stacjonarnie.

60296 nela33 Kobieta, 49 lat, Katowice
Sosnowiec_Zdrój

Sosnowiec_Zdrój

Zależy jakich butów sportowych szukasz. Możesz przejrzeć np. ofertę od Nike, Adidas i tak dalej, a później jak już Ci się spodoba jakiś model to szukać tańszej alternatywy w innym sklepie. Słyszałam, że buty na Zolando nie są wcale takie "okazyjne", więc raczej unikałabym takich molochów. Generalnie, jeśli zależy Ci na czymś niszowym to poszukaj u mniejszych "rzemieślników", albo mniej znanych marek. Z tego co pamiętam to np. swego czasu marka Liu-jo wypuściła bardzo fajną i podobno wygodną kolekcję sportowych butów - trochę ekstrawagancki styl. Może poszukaj po różnych outletach. Ja własnie tak poluję w sieci, bo czasami bardziej się opłaca spędzić parę dni na szukaniu, niż przepłacać bezpośrednio u producenta.

--

O najnowszych gadżetach dla mam i tatusiów, przeczytacie na moim blogu.

60398 sosnowiec-zdroj Kobieta, 25 lat, Sosnowiec