Skocz do zawartości
Forum

kaszel suhy


Gość kinga 13lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kinga 13lat

witam serdecznie moim problemem jest kaszel suchy co 3 miesiące mam refluks 1 stopien biore leki a to nic ni daje miałam kiedyś zapalenie płuc 3 razy .Laryngolog muj powiedział że na kartah wypisu nie było to żadne zapalenie płuc biore dużo leków od refluksu .3 miesiące temu pani Laryngolog wypisała mi syrob robiony i kaszel od razu ustapił ale teraz kaszle już tydzień pomimo brania leków od refluksu i nic pomocy

Odnośnik do komentarza
Gość GelovoxEkspert

Dzień dobry,

Kaszel jest fizjologicznym odruchem bezwarunkowym, mechanizmem obronnym organizmu, który wspomaga udrażnianie dróg oddechowych. Czynnikami sprzyjającymi powstawaniu kaszlu może być nie tylko przeziębienie, ale także zbyt suche powietrze w pomieszczeniach, nieprawidłowa technika emisji głosu, zanieczyszczenia powietrza, alergiei wiele innych. Długotrwale utrzymujący się kaszel prowadzi do wysuszenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła, co w efekcie może powodowć m.in. chrypkę, czy przewlekłe zapalenie gardła. W takiej sytuacji należy przede wszystkim zadbać o odpowiednią ilość płynów, odpowiednią wilgotność powietrza, zadbać o prawidłową emisję głosu. Do nawilżenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła polecam również zastosować GeloVox. Podczas ssania tabletki GeloVoxu wytwarza się oryginalny kompleks hydrożelowy zawierający kwas hialuronowy, który tworzy skuteczną powłokę nawilżającą błonę śluzową.

W przypadku, gdy kaszel utrzymuje się dłuższy czas, zalecam wizytę u lekarza. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową: www.gelovox.pl/kaszel.

W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji,
Ekspert marki GeloVox

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...