Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, otóż czy początek ciąży jest liczony dokładnie od pierwszego dnia ostatniej miesiączki? jak uwzględnia to ginekolog na zaświadczeniu dla pracodawcy??jestem zwolniona za porozumieniem podpisując to byłam w nieświadomej ciąży( podpisałam 5 dni po pierwszym dniu ostatniej miesiaczki w cyklu w ktorym jestem w ciazy). Jeżeli wg lekarza byłam przed podpisaniem porozumienia w ciazy a o tym nie wiedzialam moge dochodzic swoich praw, jak myślicie jak będzie to interpretowane na zaświadczeniu???

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź, słyszałam różne wersje że ginekolog wypisuje początek ciąży z daty OM, ale też że ciąża się liczy 2 tygodnie po OM(choć trudniej określić kiedy dokładnie było zapłodnienie). No nie wiem, robiłam test ciażowy i jest pozytywny chcę iść do lekarza w nast tygodniu bo teraz jeszcze za wcześnie- teoretycznie 4 tydzień. Mam nadzieję że wystawi mi to zaświadczenie jak najszybciej bo muszę to przedstawić pracodawcy 7 dni po wizycie u lekarza. Jeśli pracodawca się nie zgodzi na przywrócenie do pracy to pozostaje sprawa w sądzie-gdzie dopiero mogą być spostrzerzenia co do wieku ciaży

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...