Skocz do zawartości
Forum

ciaza?


Gość janekk.xyz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość janekk.xyz

10 dnia cyklu wspolzylem z kobieta w trakcie pekla nam prezerwatywa. Do wytrysku doszlo na zewnatrz wiec mozna to uznac za stosunek przerywany. Wiem ze nie jest to dobra metoda antykoncepcji... Duzo słyszałem o preejakulacie zawierajacym plemniki. Zastanawia mnie czy te plemniki sa tak samo "zywotne" jak w spermie? Moga przezyc 5 dni ? Kobieta przypuszcza ze miala owulacje w sobotę (wlasna obserwacja cyklu). Czy jest ryzyko ciazy?
Bardzo prosze o odpowiedz na wszystkie zadane przeze mnie pytania.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie jestem lekarzem ale na moje oko ryzyko jest niewielkie (o ile dziewczyna faktycznie zna się na obserwacji cyklu i owulacja nie wypadła wcześniej). Fakt, ze stosunek nie był pełny tez działa na Waszą korzyść (przyjmując, ze póki co odkładacie poczęcie).

Optymalnym czasem na zapłodnienie byłoby współżycie dzień-dwa przed owulacja. Odstęp 5 dni to spore okienko.

Nie zamartwiajcie się bo jeszcze przed terminem miesiączki zaczniecie się dopatrywać objawów ciąży i już całkiem oszalejecie. W razie gdyby okres się nie pojawił można po terminie miesiączki zrobić test (najlepiej po kilku dniach) ale do tego daleko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...