Skocz do zawartości
Forum

Pilna pomoc!!


Gość Agness32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agness32

Witam niedługo będę rodzić panicznie boje się porodu i bólu z nim związanego dodatkowo nachodzą mnie myśli ze dostanę jakiegoś szoku podczas porodu zablokowania jakiegoś dziwnego może opetania jakieś psychozy ze nie po kocham dzidziusia będę tak zablokowana ze nie będę w stanie opiekować się nim dodatkowo jestem z tym wszystkim sama nie mam rodziców przyjaciół do partnera nie dociera to ze nie poradzę sobie nie mam nikogo czy jest to możliwe ze mogę być w takim stanie szukam pilnie pomocy z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza

To zrozumiałe, że sie boisz. Nie dość, że czekaja cię duże zmiany w życiu to jeszcze nie masz od nikogo wsparcia.
Na forum są grupy mam oczekujące dziecka jak ty, popatrz na forum "9 miesięcy ciąża" i poszukaj odpowiedniego wątku.
Poza tym, ważne by "oswoić" cała sytuację. Czy chodzisz do szkoły rodzenia? Takie szkoły są zwykle prowadzone przez doświadczone położne, sa organizowane na nich spotkania z lekarzami, a także uczy sie przyszłych rodziców opieki nad maleństwem.
Wybierz szpital, w którym będziesz rodzić, przejdź sie tam, obejrzyj sale, porozmawiaj z personelem.
Jesli bardzo boisz się warto porozmawiać z doświadczoną położną lub psychologiem.
Ból w dzisiejszych czasach da sie skutecznie minimalizować - dopytaj w swoim szpitalu jakie oferuje mozliwości łagodzenia bólu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...