Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Powiększanie piersi tabletkami

~linette

~linette

Brałyście jakieś? Pytanie kieruję tutaj nie tylko do dziewczyn z niewielkim biustem ale do tych również, które poprawiły sobie jędrność. Bo sama mam biust mały i....wiszący :( Powoduje to u mnie nie lada kompleksy Doradzicie mi może jak go uratować?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Hormony (tabletki antykoncepcyjne) wpływają na wzrost piersi (szczególnie estrogeny, prolaktyna i progesteron). Pomóc mogą również masaże piersi.

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
~amadela39

~amadela39

Kilka propozycji ode mnie:
masaże piersi
ćwiczenia ( w sieci znajdziesz ich wiele)
warto jest jeszcze kupić sobie dobre serum.Ale nie jakies tanie drogeryjne ale jeśli już kupujesz to spraw sobie kosmetyk dobrej jakości, najlepiej selektywny. Świetne jest moim zdaniem serum Frashe.

~AnnaRosa

~AnnaRosa

Dziewczyny czy któraś z Was powiekszała biust tabletkami perfect bust?

~wera2222

~wera2222

Ja ;) Prawie 3 miesiace, teraz przymierzam się do drugiej tury ponieważ od tamtej upłynęło prawie 8 miesięcy.

~Anna Rosa

~Anna Rosa

Czemu chcesz brać drugi raz? Efekt się zmniejsza? Mam kilka pytań. Mianowicie opinie w sieci są pozytywne ale nikt mi na razie nie odpisał. Mianowicie przez ile utrzymuje się efekt i po jakim czasie się pojawia? Po miesiącu? Wystarczy kupić sobie jedno opakowanie tabletek czy trzeba kupować sobie trzy opakowania koniecznie? Chciałabym głównie ujędrnić biust, trochę powiekszyć rówież ( mam małe b i nie spodzizewam sie super efektów ale jednak fajnie byłoby jakby piersi były większe....).

~wera2222

~wera2222

Nie zmniejszył sie, ale z efektu byam tak zadowolonaże chciałabym zobaczyć po tym czase czy uda mis ię jeszcze barziej powiekszyć. Powiem Ci,żejak masz b to nie jest tak źle jeszcze .Sama miałam a czyli śmiałam się , ze z przodu deska z tyłu deska :D Ale powiekszylam sobie do całkiem sporego b czyli jest o wiele lepiej.Kupowałam z pewną dozą podejrzliwości bo juz raz bałam tabletki jak byłam nastolatką. Tylko inne, o wiele tańsze. Efekt żaden ( dobrze, że się nie potrułam). Postanowiłam dać teraz druga szansę tabletkom ale już kupiłam sobie droższe, porzadniejsz, te które mi dziewczyny na wizażu poleciły Czyli Perfect Bust. Co do efektu to nie pojawia sie tak szybko ale ju z w pierwszym miesiącu czułamże biust jest bardziej wrazliwy na dotyk. W drugim miesiącu zaczął się powiekszać.

~anna rosa

~anna rosa

A nie miałaś rozstępów jak Ci się biust powiekszył Bo sama wlasnie tego się jeszcze boję. Pomimo tego,że mam niewielkie piersi to mam na nich kilka rozstępów ( porobiły się pewnie jak mi biust rósl bo urósł szybko w krótkim czasie, potem jednak się zatrzymał i przestał rosnąć :P).

~wera2222

~wera2222

No to się ciesz,ze CI urósł Mi nie urósł i musiałam sie wspomagać tabletkami :P To,e mogą się pojawić rozstępy nawet mi nie przeszlo przez myśl. Na szczęście niczego takiego nie miałam.... Ale nie wiem jak będzie u Ciebie.Kupiłabym sobie na Twoim miejscu krem z serii, może by pomógł jakby miały się pojawic.

~madunka

~madunka

Takie tabletki nie działają, jedynym sposobem są implanty. Sama jestem po zabiegu, w łodzi u doktor Żukowskiej. Powiększyłam piersi o 3 rozmiary, wyglądają super i mam pewność że to trwała zmiana