Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Depilacja

~Mrs Brown

~Mrs Brown

Chciałabym sobie wydepilować bikini. Na laser mnie nie stać. Po maszynce włoski odrastają jak wściekłe. Słyszałam o metodzie Epilfree. Ktoś może stosował? Jakie rezultaty?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

es_ze

es_ze

Nie przekonuje mnie, bo to musi być jakaś mega mocna chemia. Czy po paru latach nie wyjdą jakieś skutki uboczne?

U nich na stronie pisze tak:
"Bezpośrednio po tradycyjnym zabiegu depilacji jak: depilacja woskiem, pastą cukrową, nicią, lub pęsetą, aplikujemy produkty EpilFree. Zabieg zajmuje tylko około 5-8 minut, w zależności od obszaru ciała. Jest bezbolesny i bezpieczny w użyciu."

Jak dla mnie, nie brzmi to dobrze...

--

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

42705 es-ze Kobieta, 39 lat, już nie Kraków
basiami1

basiami1

Nie znam nikogo kto wykonywał taki zabieg, nie jestem w stanie nic doradzić, nie wygląda to źle z tego co czytałam :)

43617 basiami1 Kobieta, 33 lata, Poznań
~remile

~remile

Laser wbrew pozorom wcale nie jest taki drogi... Podlisz sobie ile wydaje się na maszynki do golenia, na żele do golenia oraz na depilatory. Mi wyszła niezłą liczba Wcale nie niższa od tego ile kosztuje depilacja laserowa....

[reklama usunięta]

zlotko102

zlotko102

Hejka wam. Ja chciałabym się dowiedzieć coś o depilacji Vectus - czy to skuteczna metoda? Trochę się obawiam tego lasera ; D

57159 zlotko102 Kobieta, 24 lata, Braniewo
~Katrina887

~Katrina887

Mnie depilacja laserowa "chodzi po głowie" już od dłuższego czasu. Przyznam się Wam szczerze, że jestem już zmęczona ciągłym goleniem nóg, przy czym u mnie efekt utrzymuje się maksymalnie 3 dni. Dlatego też mam zamiar wybrać się do Skinlogica we Wrocławiu. Przy czym często dostępne są tam różnego rodzaju promocje, w związku z czym tym chętniej się tam wybiorę:)?

~wera4555

~wera4555

Najlepiej jest wybrać sie do gabinetu, w którym mają profesjonalny laser. Na przykład vectus czy light sheer duet. Taki zabieg potrafi dać najlepsze rezultaty ;)

Kilka informacji o depilacji laserowej jest na tej stronie
http://zdrowietopodstawa.eu/czy-depilacje-laserowa-nalezy-powtarzac/

Osobiście byłam bardzo zadowolona z zabiegów. Trzeba jednak wiedzieć,że nie wystarczy tutaj jeden czy dwa ale aby zyskać najlepsze i trwałe rezultaty to trzeba wybrać się na 4 czy nawet 5 zabiegów ( zależy od ilosci włosów).

~Nowika

~Nowika

Nie jestem za żadnymi kosmetykami uważam, że tylko depilacja laserowa może dać najlepsze rezultaty. Skorzystałam z laserowej depilacji bikini i na ten moment po 2 zabiegach włoski odrastają dużo rzadziej i są zdecydowanie delikatniejsze. Moja koleżanka jest po 6 i mówiła, że po włoskach nie ma śladu. Zabiegi skończyła ponad rok temu. Dlatego naprawdę warto zainwestować obie robiłyśmy depilację [reklama usunięta].

Olga343

Olga343

Jeżeli oczekujesz trwałych efektów to tylko laser Ci to zapewni. Szukaj rabatów, na stronie http://www.studiolaser-depilacja.pl/ oferują cały czas rabaty na lasery LightSheer, gratisowe zabiegi itp. Ten konkretny laser jest stosowany już od wielu lat, a więc dobrze przebadany i nie ma skutków ubocznych. Nowości jak to, o czym piszesz, to nie do końca sprawdzona chemia, nie wiadomo, jakie będa efekty po kilku latach. Polecam Ci albo wybierać laser, albo jednak męczyć się z tradycyjną depilacją.

59559 olga343 Kobieta, 23 lata, tajne