Skocz do zawartości
Forum

Suknia ślubna


Gość pannamłoda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pannamłoda

Hej :) Jakie miałyście suknie ślubne w tym wyjątkowym dniu? Ja poszukuję już od kilku miesięcy i czasem mi się wydaje, że żadnej nie kupię bo jednego dnia podoba mi się 10 a drugiego uznaje że wszystkie są paskudne, stawiałyście na klasykę, suknię jak księżniczki czy jakieś np. koronkowe? jakie Waszym zdaniem wypadają najlepiej?

Odnośnik do komentarza

Najlepsza będzie taka, w której bedziesz dobrze wygladać i dobrze się czuć. Miałam kilka upatrzonych sukien, które mi się podobały i nie mogłam się zdecydować na żadną z nich. Mierzyłam i szukałam dalej, aż w końcu trafiłam na tę jedyną i od pierwszego spojrzenia w lustro wiedziałam, że to ta jedyna :)
Szukaj, mierz i bądź otwarta na sugestie sprzedawczyń w salonie. Może okazać się, że w sukience, która niepozornie wisi na wieszaku ty będziesz wyglądać olśniewająco :)

Odnośnik do komentarza

Ja też szukałam bardzo długo bo wiadomo, że chce się wyglądać jak najlepiej, ostatecznie zdecydowałam się na dość prostą [...] której jedyną ozdobę stanowiła koronkowa góra i rękawek więc było skromnie, żadnych wyciąć czy coś i czułam się w niej świetnie a to najważniejsze potem na wesele miałam do przebrania też od nich taką przed kolano żeby łatwiej było się bawić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...