Skocz do zawartości
Forum

CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY ????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do grudnia mój okres był regularny i nigdy sie nie spóźniał dostawałam go miesiąc w miesiać w ten sam dzien ani dnia spóźnienia aż do grudnia. Wraz z partnerem nie zabezpieczam sie co ma być to będzie w grudniu kiedy miałam dostac miesiączkę 24 grudnia nie pojawiła mi sie zamiast tego miałam różne objaw: nie potrafiłam wstac z łóżka miałam całą noc mocne skurcze brzucha biegunka n byłam bardzo słaba nie potrafiłam nic zjeść pomyślałam że to może być stan przed miesiączkowy ale okresu jak nie było tak nie było w styczniu dostałam okres dokładnie 07.01 był mocny i obfity trwał znacznie dłużej niż wcześnie bo aż 9 dni. Robiłam 4 testy ciążowe ale nic chiałam iść do ginekologa ale dzien przed wizyta pojawił sie okres więc stwierdziłam że to na pewno nie ciąża. teraz 6.02 miałam dostać kolejna miesiączke a tu znowu nic robiłam 2 testy ale to przed miesiączką 2 tygodnie po stosunku z partnerem gdy miałam pewność że doszedł we mnie ale znowu nic nie wykryło tydzien później powtórzyłam tese i znów nic wiec srwierdziłam że nie udało sie 4 dni spóźnia mi sie znów okres mam mega mocne skurcze brzucha strasznie bolą mnie jajniki strasznie chce mi sie jesc mogła bym tylko spać i jesc nigdy nie miałam tak przed okresem fakt wiecej jadłam ale bez przesad nie mam pojecia co mam robić testów juz nie kupuje czekam na wize u ginekologa ktora mam dopiero 27.02 prosze o pomoc czy ktoś był kiedyś w teje samej sytuacji :)

Odnośnik do komentarza

Już niedługo do wizyty to wszystko się wyjaśni. Przyczyną wcale nie musi być ciąża i prawdopodobnie nie jest skoro robiłaś tyle testów i wyniki są negatywne. Zastanawiam sie tylko czy jakieś zmiany nastąpiły w Twoim życiu, które silnie wpłynęły na Ciebie i mogły doprowadzić do zmian w terminowości okresu. Może w tym czasie brałaś jakieś leki, które mogły wpłynąć na Twój organizm. A czy masz jakieś objawy pomiędzy spodziewanymi terminami okresu? Pomyślałam jeszcze, że może przyczyną jest jakieś zapalenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...