Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Gość malina09

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malina09

czesc dziewczynyz mam pytanie. bylam w ciazy urodzilam moja coreczke w 2014 poprzez cc. a moj problem polega na tym ze.. mialam miesiaczke ktora zaczela sie 16 stycznia i calkowicie skonczyla 20 stycznia tydzien po dostalam strasznyc boli ktore trwaja juz 4 dzien bole podbrzusza - bole miesiaczkowe do tego stopnia ze nie potrafie normalnie funkcjonowac nie potrafie spac , ani nawet chodzic nie bola mnie jajniki poprostu bol @ w podbrzuszu .. nie mam nudnosci , no czasem mam ale to juz mi sie wydaje ze zmeczenia i nie jedzenia za duzo... niemam bolow glowy goraczki co do sluzu wlasciwie sucho czasem jakis bezbarwny sie ujawi ale to raz na jakis czas...nie zrobilam jeszcze testow ale mam zamiar jeszcze dzis przed tym chcialam wiedziec czy ktoras z was juz tak miala.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem powinnaś udać sie do lekarza i sprawdzić stan swojego zdrowia. Być może to nic groźnego. Jednak lepiej nie ryzykować i mieć pewność, że jest się zdrowym. Umów się na wizytę u specjalisty. Badania pozwolą Ci być spokojną. Niepokojące jedynie są bóle, które się pojawiły. Tym bardziej, że wcześniej nie pojawiały się, aż takie intensywne bóle. Przed wizytą zrób sobie test ciążowy dla siebie samej. Będziesz znała już wynik testu ciążowego i nie przeżyjesz wielkiego zaskoczenia u lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...