Skocz do zawartości
Forum

Dziwny okres. Czy ktoś miał podobnie?


Gość izold

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Z moim partnerem kochalismy w 5,19,21 dzien cyklu gdzie za kazdym razem skonczyl we mnie.W dniu spodziewanej miesiaczki mialam brazowe plamienia i trwaly przez 3 dni.Nie raz bylo go wiecej,nie raz mniej.Zazwyczaj plamilam gdy zabolaly mnie jajniki.Oprocz tego czesto bolala mnie glowa w roznych czesciach,krzyz.dol brzucha (czulam jakby takie rozciaganie) I po tygodniu dostalam @ .W poludnie bolal mnie brzuch i mialam biegunke a potem to :( Mialam juz nadzieje,ze nie dostane.Nigdy tak nie mialam.Zawsze cykle mialam co 28 dni a dzis jest 34.Niby nie duza roznica ale dla mnie to nowosc

Odnośnik do komentarza

Dodam,ze od tygodnia mam dziwne uczucie w gardle,takie uciskanie.Jakby cos mi tam stanelo.Bywa z tym roznie,raz gdy jestem w pracy a najczesciej doskwiera wieczorami.Juz nie wiem o co chodzi.Czy to tarczyca,czy od kregow szyjnych czy moze z nerwow.Jest to uciazliwe bardzo

Odnośnik do komentarza

Spróbuj zrobić jeszcze test ciążowy z krwi. Wynik będzie wiarygodniejszy niż z jednorazowego testu z apteki. Będziesz wtedy spokojniejsza i wykluczysz jedną opcje. Mimo wszyto skoro pojawiły się zburzenia miesiączki to mamy znak, że z organizmem coś się dzieje. Proponuję w związku z tym udać się do ginekologa na badanie. Mogą być to objawy jakiegoś zapalenia czy też choroby. Będziesz lepiej spała jak dowiesz się od specjalisty, że wszystko w porządku. Stres później też może mieć wpływ na kolejny cykl.

Odnośnik do komentarza

Miesiaczka mnie trwala 4 dni,3 dni obfite a 4 juz prawie nic

Tak jak napisalam wczesniej umowilam sie juz na wizyte do ginekologa.Tez myslalam,zeby wykonac ponownie test ciazowy ale pomyslalam,ze jak dostalam miesiaczke to raczej w ciazy nie jestem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...