Skocz do zawartości
Forum

brak miesiaczki


Rekomendowane odpowiedzi

2 listopada 2015r. dostałam miesiączkę trwała ona ok. 6 dni. 13 listopada włożył mi ok. 4 razy penisa do pochwy na ok 10 sekund nie miał wytrysku. Cykl mam ok 32 dni. Teraz powinnam dostać miesiączkę ale spóźnia mi się 2 dni. Zrobiłam test w czasie spodziewanej miesiączki ok 3 tyg. po włożeniu penisa.Wynik był negatywny. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Ryzyko ciąży jest niewielkie, a praktycznie żadne, ale przez Internet diagnozy się nie da postawić. Jeśli masz jakieś wątpliwości albo jakieś objawy, które mogłyby sugerować ewentualną ciążę, skonsultuj się z lekarzem ginekologiem. A tak na przyszłość, jeśli chcesz uniknąć niechcianej ciąży, zastanów się nad metodą antykoncepcji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Ryzyko ciąży naprawdę jest małe. Test, który zrobiłaś też wyszedł negatywny więc mamy potwierdzenie. Przyczyną opóźnienia może być teraz stres jaki przeżywasz w związku z obawą przed ciążą. Dla stu procentowej pewności zapisz się do ginekologa. Konsultacje z lekarzem uspokoją Ciebie i wyjaśnią sytuację. Nie denerwuj się bo stres może wpłynąć na Twój organizm i następna miesiączka przyjdzie także z opóźnieniem. Wizyta u lekarza powinna wszystko wyjaśnić. Głowa do góry, wszystko na pewno będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...