Dziś pytanie - dziś odpowiedź

brak miesiaczki

monisia047

monisia047

2 listopada 2015r. dostałam miesiączkę trwała ona ok. 6 dni. 13 listopada włożył mi ok. 4 razy penisa do pochwy na ok 10 sekund nie miał wytrysku. Cykl mam ok 32 dni. Teraz powinnam dostać miesiączkę ale spóźnia mi się 2 dni. Zrobiłam test w czasie spodziewanej miesiączki ok 3 tyg. po włożeniu penisa.Wynik był negatywny. Czy mogę być w ciąży?

49600 monisia047 Kobieta, 25 lat, poznan

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ulla

Ulla

myślę, że nie ma szans ale wiesz przez internet nie da się niczego przewidzieć - badania trzeba zrobić i tym się głównie kierować

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Ryzyko ciąży jest niewielkie, a praktycznie żadne, ale przez Internet diagnozy się nie da postawić. Jeśli masz jakieś wątpliwości albo jakieś objawy, które mogłyby sugerować ewentualną ciążę, skonsultuj się z lekarzem ginekologiem. A tak na przyszłość, jeśli chcesz uniknąć niechcianej ciąży, zastanów się nad metodą antykoncepcji. Pozdrawiam!

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 33 lata, Lublin
martamama

martamama

Ryzyko ciąży naprawdę jest małe. Test, który zrobiłaś też wyszedł negatywny więc mamy potwierdzenie. Przyczyną opóźnienia może być teraz stres jaki przeżywasz w związku z obawą przed ciążą. Dla stu procentowej pewności zapisz się do ginekologa. Konsultacje z lekarzem uspokoją Ciebie i wyjaśnią sytuację. Nie denerwuj się bo stres może wpłynąć na Twój organizm i następna miesiączka przyjdzie także z opóźnieniem. Wizyta u lekarza powinna wszystko wyjaśnić. Głowa do góry, wszystko na pewno będzie dobrze.

49580 martamama Kobieta, 40 lat, Kraków