Skocz do zawartości
Forum

Dzbanek filtrujący wodę czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Domi, ja używam dzbanka Brita od chyba 6 lat. Tak się do niego przyzwyczaiłam, że nie wyobrażam sobie go nie mieć. Wkład do niego wymieniam średnio co miesiąc.
Dzbanek coś daje, bo widać ciemnawy osad na ściankach tam gdzie woda jest zanim spłynie niżej. I pomyśleć, że chwalą naszą wodę w kranie, że czysta, że można od razu pić tę kranówę. Wiem, że są tacy co piją, ja never ;)
Podsumowując - wg mnie dzbanek filtrujący warto mieć :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Domi, ja używam dzbanka Brita od chyba 6 lat. Tak się do niego przyzwyczaiłam, że nie wyobrażam go sobie nie mieć. Wkład do niego wymieniam średnio co miesiąc.
Dzbanek coś daje, bo widać ciemnawy osad na ściankach tam gdzie woda jest zanim spłynie niżej. I pomyśleć, że chwalą naszą wodę w kranie, że czysta, że można od razu pić tę kranówę. Wiem, że są tacy co piją, ja never ;)
Podsumowując - wg mnie dzbanek filtrujący warto mieć :)

Dzięki właśnie zastanawiam się nad zakupiem tego dzbanka wiele osób go poleca

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Myślę, że warto. Dzbanki nie są takie drogie, a i filtry można kupić tanie. Woda w smaku jest taka sama. Przynajmniej ja osobiście nie zauważyłam żadnej różnicy. Używam przefiltrowanej wody do gotowania na gazie jak i przygotowywania kawy czy herbaty oraz stosuję do żelazka zawierającego wytwornicę pary. Od kiedy stosuję przefiltrowaną wodę z dzbanka zauważyłam, że czajnik i żelazko nie wymaga tak częstego odkamieniania jak kiedyś. Zapewne to z powodu stosowanie tej przefiltrowanej wody. Do picia jednak nie używam tej wody, bo wolę mineralną gazowaną. Jednak jak się zdarzy że zabraknie butelkowanej wody to bez obaw piję tą z czajnika.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...