Skocz do zawartości
Forum

podpis w UP


Gość justyan

Rekomendowane odpowiedzi

Justyan, i jak tam sprawę załatwiłaś? Wiem z doświadczenia że Urząd Pracy należy do instytucji upierdliwych. Mnie tez kiedyś chcieli wyrejestrować bo nie stawiłam się na podpisanie listy (było to dzień po moim ślubie), więc poszłam do lekarza i załatwiłam sobie L4 z datą o jeden dzień wcześniejszą. Mam nadzieję że u Ciebie z powodu zaawansowanej ciąży nie będą się czepiać.

Odnośnik do komentarza

Ja często w czasie zimy jak nie mam jak dojechać,jade autem z sąsiadką dzień wcześniej lub póżniej mamy na to 7 dni,miałam pare nieprzyjemnych sytuacji ale nie dałam się.Teraz mi zaproponowano na 9 kwietnia szkolenie,powiedziałam że przyjadę ale z dzieckiem,zwątpiła Pani urzędnik,też mi zależy na ubezpieczeniu,a proponując mi pracę dzwonie do pracodawcy przy nich i mówie że i owszem ale mam dziecko nie mam jak dojeżdżać do pracy,bo nawet autobusu nie ma co mnie zawiezie na 7 rano wiem że mogę liczyć się z wypisaniem ale na pewno będę się odwoływać to że jesteśmy matkami to nie znaczy że powinnyśmy być dyskryminowane,a państwo chce przyrostu-parodia! Napisz jak Ci poszło

Odnośnik do komentarza

mika17
Ja często w czasie zimy jak nie mam jak dojechać,jade autem z sąsiadką dzień wcześniej lub póżniej mamy na to 7 dni,miałam pare nieprzyjemnych sytuacji ale nie dałam się.Teraz mi zaproponowano na 9 kwietnia szkolenie,powiedziałam że przyjadę ale z dzieckiem,zwątpiła Pani urzędnik,też mi zależy na ubezpieczeniu,a proponując mi pracę dzwonie do pracodawcy przy nich i mówie że i owszem ale mam dziecko nie mam jak dojeżdżać do pracy,bo nawet autobusu nie ma co mnie zawiezie na 7 rano wiem że mogę liczyć się z wypisaniem ale na pewno będę się odwoływać to że jesteśmy matkami to nie znaczy że powinnyśmy być dyskryminowane,a państwo chce przyrostu-parodia! Napisz jak Ci poszło

To jesteś bezrobotną poszukującą pracy i kwalifikujesz się pod kuratelę UP czy chcesz ubezpieczenia. Jak rozumiem ojciec dziecka istnieje więc równie dobrze w czasie kiedy ty jesteś na szkoleniu czy w pracy może zajmować się dzieckiem. Jeśli pracuje to może wziąć Ciebie na swoje ubezpieczenie.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...