Skocz do zawartości
Forum

Bolący brzuszek


Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu byłam z synem w szpitalu -jelitówka,od pewnego czasu mały mówi że go boli brzuszek ale zaraz mówi że nie.Jutro idziemy do lekarz ,chcę mu zrobić badania,ale zastanawiam się czy to nie są jego wymysły z takim maluszkiem trudno się dogadać,jesteście może jakkolwiek obeznane w tych tematach? Bo ja już wariuję

Odnośnik do komentarza

Mika, masz już wyniki?

Co do tego że dziecko mówi że go brzuszek boli a zaraz potem że nie to dzieci chyba tak mają. Moja córka jakiś czas temu przechodziła zapalenie pęcherza. Choroba dawno wyleczona a do dziś zdarza jej się powiedzieć że ją boli przy siusianiu. Dzieci w tym wieku mają już dobrą pamięć, Twój synek ciągle może pamiętać ból jaki czuł w czasie choroby.

Odnośnik do komentarza

Na wyniki musimy czekać do piątku ,ale myśle że jest dobrze,maluch szaleje,już nic nie mówi że go boli,no ale wszystko będę wiedzieć w piątek,u nas jest tak że wyniki dojeżdzaja we wtorki i piątki,we wtorek nie było ,ale w laboratorium jest mój nr i lekarza rodzinnego,jakby coś się działo to dzwonią ,tak że troszkę niepokój mnie opuścił.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...